Kočí: Hledání štěnice mě stálo 50 tisíc

Autor: oj, Kšim - 
13. 4. 2011
13:54

Kristýna Kočí jezdí spát na utajené místo za Prahu, důležité hovory vyřizuje zvláštním telefonem s tajným číslem, všude ji doprovází bodyguard. Přesto si udělala čas a na chatu odpovídala na otázky čtenářů Blesk.cz.

Po podání trestního oznámení na ministra dopravy Víta Bártu se Kristýně Kočí obrátil život vzhůru nohama. Bezpečně se necítila ani ve vlastním bytě, proto si ho nechala bezpečnostní agenturou prověřit. „Najmutí bezpečnostní agentury na prohlídku mého bytu mne stálo 50 000. Za to bych měla hned několik kabelek,“ narážela Kočí na slova ministra Johna.

Zrada přátel Kočí ranila

Na celém případu jí nejvíce ublížila zrada těch, které považovala za své osobní přátele. Dokonce i Lenka Andrýsová, která prý byla jednou z nejbližších kamarádek, ji nemilosrdně hodila přes palubu. „Pevně věřím, že mé přátelství s Lenkou nebylo falešné, alespoň z mé strany určitě ne. Její hlasování pro moje vyloučení z klubu i strany bez možnosti se obhájit či počkat na prošetření mne velmi ranilo,“ přiznala Kočí na chatu.

Je přesvědčená, že jednala nejlépe, jak mohla. „Přede svědky jsem informovala výkonného místopředsedu, v sobotu jsem též informaci sdělila Lence Andrýsové a ještě den před tím, než jsem se obrátila na státní zastupitelství, jsem věc chtěla řešit s předsedou strany a ministrem vnitra Radkem Johnem. Vzhledem k tomu, že nikdo nekonal, nezbylo mi nic jiného než se obrátit na státní zastupitelství,“ je si Kočí jistá správností svého postupu.

Byla jsem naivní

Kočí připouští, že je ještě nevyzrálá a mladá. Proto ji chvíli trvalo rozpoznat poměry ve straně fakticky řízené Vítem Bártou. „Byla jsem naivní a věřila jsem mu. Postupně jsem však poznávala, jaké praktiky se ve VV dějí a rozhodla se tomu postavit,“ dodala Kočí.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

hugo.vondra ( 15. dubna 2011 15:38 )

Kdo sčím zachazí,stím take schazi!!!! Doufam že vam to vrati vše v míře vrchovate!!!! To tam važně choděj jen lidi,ktery si chtěji vylepšit konto a znamosti??!!! Se mame teda naco těšit!!!! Kde tu Kočí sebrali??? Vyjadřuje se jak socialni pracovnice,ryzzí povaha jak zmije,než vas kousne..........

zampi ( 15. dubna 2011 11:47 )

bejt tebou Kristo, tak rychle zbalim a mizim z republiky, mafiáni typu Tluchoř a spol. už se určo na tebe chystaj a brzo dostaneš kulku v obálce

rendypie ( 13. dubna 2011 22:16 )

no jestli jsi ty štěnice hledala v bytě pronajatém od MMR, kde neplatíš nájem, tak proč nezaplatit 50.000,- Kč.

sakra ( 13. dubna 2011 15:23 )

Z peněz daňových poplatníků to snadno Kristýno zaplatíš. Když ne, tak Ti ODS pomůže zcela" nezištně"!

racoon ( 13. dubna 2011 14:57 )

Šestadvacetiletá, dravá a chtivá zlatokopka, již se viděla dobře zabezpečená v Bruselu, jak jí slíbili Modří Kmotři. Jinak nula a nic než bezcharakterní, ulhaná nula. Je až odporná svou zoufalou amiciózností. Měla by být souzena pro vlastizradu a měla by mít nadosmrti zakázanou jakoukoli veřejnou činnost, což by pro ni byl trest asi nejvyšší.

Zobrazit celou diskusi
Další videa