Syn Béma trpí v bolestech, čeká ho plastika

Autor: js, šim - 
3. 4. 2011
05:32

Zdravotní stav Jáchyma (18), syna exprimátora Pavla Béma (47), který se při nočním tahu rozhodl vylézt na Wimmerovu kašnu na Uhelném trhu a spadl z ní, je i nadále velmi kritický. Trpí bolestmi, převazy mu dělají pod narkózou. V pondělí ho čeká další operace. Tentokrát už ve Vinohradské nemocnici.

Jáchym Bém boj o záchranu sochou rozdrcené ruky zatím nevyhrává a lékaři se rozhodli pro náročnou plastickou operaci - rekonstrukci svalu, kterou Jáchym podstoupí podle čtenáře Blesk.cz už zítra ráno ve Vinohradské nemocnici.

Tam ho převezli ze Střešovic. Nesnesitelné bolesti, které musí snášet při převazech, lékaři provádějí pod narkózou. V pondělí ho navíc čeká náročná plastická operace ruky a rekonstrukce svalu. Zákrok povede přednosta kliniky.

Exprimátorův syn na kašnu vylezl v sobotu 21. března. Při pádu utrpěl otevřené zlomeniny obou rukou, byl v umělém spánku a ztratil mnoho krve. Levou ruku se lékařům podařilo operovat, u pravé je zatím výsledek nejasný.

Bém i jeho žena jsou u Jáchymova lůžka prakticky nepřetržitě. Jsou také jediní, kdo za ním může. „Rádi bychom za ním zašli, ale nepustí nás. Je nám to všem hrozně líto, je to fajn kluk,“ svěřil se těsně po neštěstí Jáchymův spoluhráč z florbalového týmu Aleš Hlavička.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

vedouci ( 20. května 2011 10:04 )

nejde o to jestli je frackem politika (kradou asi vsichni, viz jakekoli zpravy z ceskeho politickeho deni). jde o to ze neco vytvorit zada namahu a obeti, neco znicit ale dovede kazdy blb. snaha o zniceni prace jinych za nekolik minut namisto studia, komunikace s lidmi od kterych se da neco naucit k PROSPECHU sobe i jinym se zde nevyplatila. jestli nejaky hloupy kreten prijde o ruku mi nedala zadnou radost, ale (sorry) ani starost.

kockamnau ( 8. dubna 2011 18:39 )

to je fakt,měl kliku

kockamnau ( 8. dubna 2011 16:07 )

to je opravdu karma,tatík měl nenechavé ruce a synátor o jednu přišel,je to přenos negativ,to se strarej zloděj Bém měl zamyslet dřív,co jeho rozkrádání peněz daňových poplatníků a úplatky v řádu miliónů můžou přinést zlého celé jeho rodině.Navíc,kdyby kašna spadla na kohoko-li jiného,občana,tak má na krku poškozování cizí věci a výtržnictví.Nikdo nepřeje zmrzačení Bémovu synovi,ale je to opravdu potvrzení o fungování vyšší moci

smetajana ( 8. dubna 2011 14:23 )

Je mi to moc líto,co se stalo.Nějaký čas to potrvá,než se s tím naučí žít,ale je mladý a jistě ho kamarádi a rodina nasměruje tak,aby žil plnohodnotný život.Je plno případů,že si sama říkám jak jsou postižení lidé houževnatí co vše dokáží a myslím si,že já bych to nedokázala,ale jak se říká, když je ,,MUS" tak jde všechno.Vždy se ptáme PROCˇ?Tak vyšší spravedlnost funguje,že větší trest je pro nás to,když se něco stane našemu blízskému,než kdyby se to stalo nám.Tím,ale nemyslím pana Béma ,neznám ho a nikomu bych takovou věc nepřála.Přeji hodně sil.

sefmil ( 7. dubna 2011 20:51 )

Mas pravdu kana - jsem s tebou za jedno

Zobrazit celou diskusi
Další videa