Pavel Bém: Prožívá bolest se synem

Autor: Kateřina Kycltová, mivrk - 
29. dubna 2011
05:00

Po více než měsíci stráveném v nemocnicích propustili Jáchyma Béma (20), syna bývalého pražského primátora Pavla Béma (ODS), domů. Nehoda, která se mu stala v půlce března, navždy změnila život jemu i rodině. Rozdrcenou ruku mu nedokázali zachránit ani špičkoví chirurgové ve vinohradské nemocnici a museli mu ji amputovat.

Při léčbě Jáchyma rodina podporuje. S maminkou Radmilou byl včera na kontrole u lékaře, zkonzultovat léčbu přišel i exprimátor. Klukovina, sázka, nebo prostě jen předvádění se před kamarády. Tak si mnozí vysvětlují to, co provedl Jáchym v noci z 18. na 19. března.

S partou kamarádů se tehdy vracel z hospody v centru Prahy. Na Uhelném trhu je napadlo vylézt na tamní Wimmerovu kašnu. A právě to se mu stalo osudným. Dvousetkilová ozdoba kašny se utrhla, zřítila se přímo na něj a vážně mu poranila obě ruce. Následovala bolestivá léčba a plastické operace. Při nich se mu lékaři pokoušeli rozdrcenou pravou ruku zachránit. „Dva týdny před operací musel strašlivě trpět. Převazy mu tak prováděli v narkóze, aby vůbec bolest vydržel,“ řekl tehdy dobře informovaný zdroj z nemocnice.

Operace se ale nezdařila, mladý florbalista přišel na začátku dubna o pravou ruku. Blesk ve čtvrtek zastihl Jáchyma s matkou, jak se před vinohradskou nemocnicí loučí se svým lékařem. Jáchyma konečně propustili! Jeho otec Pavel Bém ho přijel také podpořit. Vzhledem ke svému nabitému programu poslance však musel po chvíli zase odjet.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

manolla1 ( 4. května 2011 00:41 )

Píšete píííí ..... y ! Čtěte pozorněji!

litop ( 2. května 2011 12:35 )

V mladi se delavaji ruzne recese , blaznoviny v opilosti i ve strizlivem stavu ale podminka je ze to nesmi nikdo zkazit tragedii .Tenhle mladik neni vyvolenym aby tyhle vsechny hlouposti mladi si uzival , chybi mu respekt k nasledkum jake mohou byt .

luil ( 2. května 2011 12:28 )

Pro manolla1, osobo jste jeden z tech co mu to preje jinak by jste neospravedlnoval jeho chovani cili vandalismus.Velice si vazim vsech tech co maji dostatek penez na jakoukoli skodu kterou zpusobi a presto ji neudelaji.Tito lide zustavaji pravymi hrdiny pravymi frajery.Jsou obdivuhodny a velice oblibeni protoze nezkazi zadnou srandu a to ani v opilosti.

manolla1 ( 1. května 2011 15:29 )

Aha...! Tak vy víte, že rodina Bémova je v balíku, tzv. za vodou! Třeba by ani mladý Bém "rukama" makat nemusel - stačí mít chytrou hlavu - nemusí suplovat tatínek, jak tady píšete! Vy jste snad VĚDMA..?! Opět se zde ukázal - malý český - závistivý človíček! Je mi Vás líto !

makmark ( 1. května 2011 13:46 )

nehledě na amputační úrazy vojáků z války, kam je takoví Madlenky Albrightové, Bémové, Bushové a spol. vesměs rádi posílají

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud