Bárta promluvil: ABL politiky nesledovala

Ministr Bárta se zatím směje politickým odpůrcům i novinářům z MF Dnes
Autor: gib, jos - 
22. 1. 2011
19:05

Podle ministra dopravy Víta Bárty (VV) bezpečnostní agentura ABL nepřijímala objednávky ke sledování politiků a žádného z politiků nediskreditovala. Dokumenty, které má MF Dnes o sledování komunálních politiků ODS, jsou podle Bárty falešné.

„Dokumenty, které má MF Dnes, jsou silně manipulovány,“ řekl k celé kauze Vít Bárta. Pavel Pertlíček, který měl podle dokumentů sledování na starost, nebyl podle něj nikdy zaměstnancem ABL. Bárta také přiznal, že si ABL prověřovala Prahu 11 jen jako klienta.

Na ministra dopravy podal v minulých dnech Jiří Paroubek (ČSSD) tři trestní oznámení. Paroubek také zpochybňoval ministrovy majetkové poměry. Bárta k tomu ale řekl, že v letech 2008 až 2010 si v ABL vydělal 30 milionů korun, které řádně zdanil.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

soudcex ( 25. ledna 2011 20:28 )

Co se tak zamyslet na hospodářské výsledky společnosti ABL v roce 2009: třžby 684 milionů korun a čistý zisk 2,1 milionu korun. Takto to tvrdí pan Barta. Nepřipadá vám to stejně divné jako mě??? 684 000 000Kč a zisk pouhých 2 100 000Kč Co tam nesedí?!!! Sice podnikám z menším obratem a i když nejsem účetní tak si dokáži spočítat že tady něco nesedí. Běžně na služby se účtuje 20 až 30% ale tady tomu tak není. Že by nějaká účetní klička o které by nás pan Barta mohl poučit abychom i my ostatní platili méně daní a tím pádem prosperovali )

smrtihlav ( 23. ledna 2011 23:19 )

Nepoměřuješ?? Ale podle informací, která si MFDnes dělá k obrazu svému asi ano. Takže mi tu nepiš o pubertálním hlupáčkovi Tvoje auto fakt vidět nechci, sorry

e.44 ( 23. ledna 2011 20:07 )

Ať už je to, čeho chce dosáhnout jakékoliv, je logické, že k tomu potřebuje lidi, kterým může věřit. S těmi, co tam byli dřív, by nedosáhl ničeho. A jestli jsou jeho cíle víc kladné, nebo víc záporné, ukáže čas. Rozhodně nepovažuji Bártu za příkladnýho klaďase, ale ani za úplnýho grázla. A na nějaké celkové hodnocení je ještě brzo.......

smrtihlav ( 23. ledna 2011 18:20 )

Nechápu kam na to chodíš?? Co tě na Bártovi tak štve, že má lepší auto, než ty? Viděl si třeba tu tiskovku? Asi ne, jinak by si takové kraviny nemohl psát.

smrtihlav ( 23. ledna 2011 17:34 )

Kmotrům se holt nepovedlo odstranit Bártu nějakou pseudokauzou a teď budou ještě víc naštvaný, jsem zvědavej s čím zase přijdou. Na tohle nasadili amatéra Kmentu. Kdo to bude příště?

Zobrazit celou diskusi
Další videa