Paroubek: Jsem nejlepší v debatách. Co za tím ale je?

Jiří Paroubek si myslí, že je v TV debatách jedničkou...
Jiří Paroubek si myslí, že je v TV debatách jedničkou...  (Autor: Foto Blesk - Zbyněk Pecák)
Autor: jos, Reflex.cz - 
6. dubna 2010
10:44

ANKETA: Předseda ČSSD Jiří Paroubek se v rozhovoru pro Právo pochválil, že co se týče televizních debat, nikdo se mu v ČR nevyrovná. Prý nemá cenu být skromný. Co si o této sebechvále myslí novinář Reflexu Petr Holec?

Novináři z Práva se Jiřího Paroubka zeptali, zda bude připraven na debatu s novým volebním lídrem ODS Petrem Nečasem. Paroubek se nenechal dotazem zaskočit a sebevědomě se pochválil: „Pokud jde o debaty, tak v této zemi není nikdo, kdo se mi vyrovná,“ řekl a dodal: „A to říkám bez zbytečné neskromnosti. Když něco umím, tak se to nebojím říct.“

Novinář Reflexu Petr Holec se ale domnívá, že za Paroubkovou převahou v televizních debatách stojí demagogie a blafování, které nemá vůbec nic společného s realitou. Holec Paroubka přirovnává k pokerovému hráči, který  místo kamenného výrazu používá výmysly, lži a očerňování oponenta. Celý článek nazvaný Masturbace ega najdete ZDE!


11. dubna se utká Paroubek s Nečasem

Volební lídr občanských demokratů Petr Nečas a předseda ČSSD Jiří Paroubek se spolu utkají v debatě před kamerami v neděli 11. dubna v České televizi v pořadu Otázky Václava Moravce. Paroubek bude mít šanci dokázat, že je opravdu nejlepším diskutérem v zemi a Nečas se bude snažit přesvědčit voliče, že není mužem bez emocí. "Na duel se těším. Diváci konečně budou mít šanci poznat, kdo je Petr Nečas a kdo je Jiří Proubek," vzkázal prostřednictvím Blesk.cz volební lídr ODS Nečas.

paulawilde ( 8. dubna 2010 12:25 )

Divím se, že se tak rozohňujete. O moc, a v Česku tím pádem o možnost krást, má zájem skoro každý včetně mě. Nebo můžete ukázat na někoho z naší politické spodiny, kdo by tyto vlasnosti neměl?

antoniocosi ( 8. dubna 2010 09:46 )

tomu dobytkovi nejde o nic jiného než o moc, je úplně histerickej aby mohl vládnout...a to jakýmkoliv způsobem...a až se to stane, tak se z toho celej národ po.se.re, a to doslova...pokud mu na ty sliby lidi naletěj, tak opravdu budeme zase stát fronty i na vložky a podíváme se tak akoraát do pr.de..a možná že ti co ho budou volit, se budou dívat do té Proubkovi, a těm já to přeju...páč jestli volby vyhraje to zakomplexovaný komunistickosociální prase, tak beru rodinu astěhuji se do západnějších krajin, dokud to ještě jde !!!

georg-stuttgart ( 7. dubna 2010 08:51 )

kdyz politik o sobje tvrdi, ze nejlepsi v debate v cele zemi, tak jak takoviho onanovace muze nekdo volit, to nechapu, ale jiste je, ze ceskej narod je najivnim narodem, politici vjedi moc dobre, co na ceskej narod nejvice plati, rozdavat gulas na ulicich, ten Topolanek to vistizne vyjadril co je ceskej narod,( KNEDLO ZELO VEPRO) , a to se muzete opjet tesit na to, co prijde po volbach, as zase usednou do svejch kresel ti sami zlodeji a podvodnici, to se mate na co tesit ceskej narode,

georg-stuttgart ( 7. dubna 2010 08:37 )

tak to ma te svatou pravdu, ze komunisti za 40 roku nerozkradly toho tolik, co tihle postkomunisticti komunisti za 20 roku, ale to us nikdo nezastavi, urcite znate dobre ceskou mentalitu, tam je zadrhel, ceskemu narodu se ocividne lze-podvadi-okrada, ze ztrany politiku, a ceskej narod jen prikyvuje a nadava, nic proti tomu nedelaji, jen si stezuji do pismenek, lzzi politiku v cesku, to je stereotip,20 roku starej a sti Klausem mate take svatou pravdu, ten rozjel devastaci ceske ekonomiky,(rozkradani ceskeho statu), cizincum rozprodaly co se dalo, vasi cesky politici,jen je zase volte, a budete zase brecet dalsich 20 roku,

luigidrum ( 7. dubna 2010 00:43 )

Lidi, cožpak jste úplně slepí a hluší. Paroubkovi jde jen o jeho moc. Slíbí vám všem cokoli, jen abyste jej volili. Takže pak nelitujte. Ta jeho strana ČSSD už není žádnou stranou, ale jen fan klubem mediální slibotechny. Zemane vrať se. Sice jsem jej nemusel, ale alespoň držel slovo.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa