Martin Solveig se vrací do Česka: Autor hitů Hello a Intoxicated zahraje v Praze po 8 letech

Autor: tz - 
1. 11. 2018
20:00

Už je to více než 8 let, co čekáme na další vystoupení legendárního francouzského DJe a producenta Martina Solveiga v ČR. Přátelé, čekání je u konce. Martin Solveig se vrací do Prahy 16. listopadu, aby zahrál v DupleX, The Rooftop Venue na Václavském náměstí v rámci rezidentní párty DupleX Presents, která pokračuje v sérii zvaní největších světových hvězd elektronické hudby do Prahy.

Martin Solveg je umělec, který pokračuje v sebeobjevování. Ať už se jedná o novou hudbu, trefnou módu a invenční stylizaci, kterou pro sebe vytváří. Svět mr. Solveiga je neustále se měnící prostředí, které je inspirováno zábavou a vitalitou. Martin Solveig nastavuje novou vlnu mainstreamu elektronické hudby – jmenovitě Future House sound, který ovlivnil jeho poslední tvorbu – produkt desetiletí kariéry producenta, DJe, filmmakera a kreativního Frenchmana, který se rozrostl na čtyři studiová alba.

Martin Solveig vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue v pátek 16. listopadu 2018. Je to poprvé od jeho posledního vystoupení v České republice, které proběhlo v roce 2010, kdy byl headlinerem legendárního eventu Sensation White. Support DJs budou zástupci české house scény. Album Smash, vydané v roce 2011, vypustilo Martina Solveiga do světa superstars. Hlavní single „Hello“, ve spolupráci s Dragonette, pokořil hranici 5 miliónu prodaných kopií.

Sama královna popu Madonna poprosila Martina, zda by mohl co-produkovat šest tracků pro její album MDNA a doprovázet ji na jejím mega turné v roce 2012. Zatímco vydává letní hymny „Hey Now“ společně s Cataracs a „Blow“ ve spolupráci s Laidback Lukem v roce 2013, tak se také úspěšně prezentuje v rámci své rezidentní noci v legendárním klubu Pacha na Ibize a objíždí největší světové festivaly.

V lednu 2015 přichází mistr s dalším krokem ve své kariéře. Představuje svůj nový neotřelí a průkopnický zvuk, kterým se bude nadále prezentovat, a to v rámci future house hitu „Intoxicated“, ve spolupráci s duem z Miami – GTA. Tento track se stal během několika málo dnů číslem jedna hitparád Hype Machine a Beatport a rázem z něj byla letní hymna a jeden z nejvíce zmiňovaných tracků roku 2015. V srpnu se dokonce dostala do A-list Playlistu na BBC Radio 1.

Solveig poté stále předvádí svou neomylnou schopnost zůstat dokonale sladěn s veřejnou poptávkou po hitovkách, a proto následuje vydání hitu „+1“, vyfunkovaný future house s vokálem od Sam White. S tím, že již získal neuvěřitelnou globální podporu a exkluzivních 19 datumů jeho rezidentury v klubu Pacha pod hlavičkou jeho projektu „My House“, tak Martin i nadále buduje jeho hvězdnou pověst a reputaci umělce mnoha tváří.

OFICIÁLNÍ FACEBOOK PARTY S MARTINEM SOLVEIGEM

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa