Report: NGTHMRE to v Praze pekelně rozjel

NGHTMRE se s tím v Praze nemazlil.
Autor: shp - 
12. 2. 2018
21:30

Plán na noc ze soboty na neděli byl předem jasný. Svou českou premiéru si totiž v Praze odehrál americký trap producent a DJ NGHTMRE. Naše kroky nás proto zavedly do Retro Music Hall. Stálo to za to? Jo!

Do vyhlášeného pražského klubu jsme se dostali kolem jedenácté hodiny. Fronta nás u vchodu nečekala a klub se mezitím začal zaplňovat. Partychtivé tanečníky rozehříval DJ Wrex a nutno dodat, že hrál déle, než měl. Jediný zádrhel party byl v tom, že očekávaný NGTHMRE vystoupil později, než měl. A to cca o hodinu.

Jakmile se NGHTMRE objevil za mixpultem, všichni ječeli, řvali a radovali se, že jejich oblíbenec konečně dorazil. A nutno dodat, že čekání stálo za to. Trap maestro odpálil svůj set brostepem, ale brzy se vrátil ke své produkci. Již po pár vteřinách zazněl song Pegboard Nerds & NGHTMRE – Superstar (feat. Krewella) a fanoušci byli doma. NGHTMRE se předvedl nejenom jako DJ na svém místě, ale také jako showman.

První řady ocenily jeho rozlévání alkoholu. V převážně trap setu pak zazněly nejenom tracky stejného žánru, ale elektronické klasiky jako Kernkraft 400 – Zombie Nation. Měkčí vyznavače trapu NGHTMRE potěšil future bass mash-upem San Holo x Kanye West ft. Rihanna – Lights (Nitti Gritti Remix). Hiphopové příznivce pak roztančil Fat Joe, Remy Ma – All The Way Up ft. French Montana, Infared. A to nebylo vše.

Zazněla totiž i zpěvná klasika Nero – Promises (Skrillex and Nero remix), trap nebo brostep fúze DJ Snake – Propaganda. Set NGHTMRE byl pecka. Kdo ho neslyšel, může jenom litovat. Největší pecka Dillon Francis & NGHTMRE – Need You nechyběla. A brostep pecka Gammer – The Drop také potěšila. Pořadatel uvedl, že si ho užilo více než 800 lidí a s tím nelze než souhlasit. Parket byl narvaný k prasknutí. Kdo vydržel déle, mohl si užít klasické mainstream EDM v podobě support DJs. My jsme si NGHTMARE fakt užili. 

Video NGHTMRE v Praze - Video pro Blesk - Lukáš Seaman
1080p 720p 360p

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa