Marshmello poprvé v Česku: Future bass a trap extáze

Marshmello to rozbalil konečně i v Česku.
Autor: shp - 
21. 10. 2017
14:55

Česku se dosud vyhýbal, proto byla jeho domácí premiéra tak očekávaná. Maskovaný DJ Marshmello, který podle Forbesu vydělává v přepočtu 462 milionů korun ročně, vystoupil v Praze v hodně energickém setu. Pro svůj Mellogang zahrál hity z vlastní produkce i aktuální future bass a trap pecky. Kdo na party nebyl, může jenom litovat.

Místem činu se stala v pátek Malá sportovní hala na Výstavišti v pražských Holešovicích. K ní jsem dorazil kolem desáté hodiny večerní a nutno podotknout, že to už kolem ní žilo, jak se patří. Před halou postávaly desítky mladých pařmenů a pařmenek očekávajících vystoupení maskovaného hitmakera.

Dovnitř jsme se dostali během pár chvil a ani fronta v šatně se nekonala. Před Marshmelloem jsme si tak vychutnali house setík od Johna Noaha, který všechny rozehřál na tolik očekávaného headlinera. Ten vystoupil již ve 23 hodin, jelikož ho čekalo ještě vystoupení ve Velké Británii.

Již intro Marshmelloa ve mně vyvolalo mrazení v zádech a husí kůži. Těšil jsem se na něj, to neskrývám a moje očekávání se naplnila. Vlastní produkce amerického DJe nemohla chybět, a tak zazněly pecky jako Know Me, Find Me, megahit Alone a ke konci i novinky jako Silence nebo You & Me.

Marshmello se samozřejmě neomezuje jenom na vlastní produkci nebo jeden žánr. Zazněla proto i future bass lahůdka San Holo - Light, slaďárna Ookay - Thief, hiphopová pecka Lil Uzi Vert - XO Tour Llif3 nebo brostep morda Dillon Francis ft. G-Eazy - Say Less (Eptic Remix). Mladí pánové tak měli možnost si i přátelsky zapogovat.

Jediné, co rušilo Marshmelloův set, byl horší zvuk. Byl příliš potichu. I tak jsem si tuhle party užil maximálně a stoprocentně si myslím, že tu nebyl Marshmello naposledy. Jeho set utekl jako voda a já mohl smutnit jenom proto, že nehrál maskovaný diskžokej déle. Více future bassu a trapu do Česka!

Kdo chtěl pařit dál, čekal ho housíkář MOTi a populární čeští EDM matadoři Matamar. Velmi si cením přátelského publika, protože, holky a kluci, byli jsme dobrá sebranka. Nikdo se do nikoho nes*al a atmosféra byla skvělá. Je fajn vidět, že mladí partypeople vykračují správným směrem. Tak zase čau někdy!

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa