Řidička vlétla do protisměru: Čelní střet nepřežili senioři
Při čtvrteční dopravní nehodě na východě Slovenska zemřeli dva senioři. Mladá řidička prý při předjíždění vjela do protisměru a čelně se srazila s protijedoucím vozem.
Dopolední čelní srážku dvou osobních vozidel u obce Kobyly v okrese Bardejov nepřežili dva důchodci. „Dva účastníci nehody ve věku 70 a 72 let zraněním na místě podlehli,“ uvedla pro TV JOJ Jana Ligdayová z Krajského ředitelství Policie v Prešově. Jednalo se o řidiče a spolujezdkyni jednoho z aut. Další spolujezdec z tohoto auta utrpěl zranění.
V druhém vozidle cestovali čtyři lidé, kteří jeli lyžovat. O jejich zdravotním stavu nejsou dostupné podrobnosti. Na místě nehody zasahovaly záchranné složky a byl přivolán soudní znalec.
Mladá řidička, která podle svědků nehodu způsobila, byla na místě podrobena dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem. Případ je nyní vyšetřován vyšetřovatelem z Bardejova pro podezření z trestného činu usmrcení.
Žijem v Bardejove, denne som za volantom 12 hodín, ci je deň alebi noc, ale niektorí šoféri sú hotová katastrofa.
Mladá si dobabrala život, ale dúfam, že aj vodič ktorý ju nepustil či pred alebo za seba bude mať výčitky... 😞