Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Drama v Hlohovci: Otec měl ubodat svého syna (†19)!

Autor: pma - 
21. dubna 2024
15:56

K velkému neštěstí došlo v sobotu krátce po půl deváté večer v jednom z bytů ve slovenském Hlohovci. Policie po příjezdu na místo našla devatenáctiletého chlapce, který byl podle slovenských médií ubodán. Kriminalisté po krátké době zadrželi otce zesnulého chlapce, který se měl násilného trestného činu dopustit.

Když kriminalisté přijeli v sobotu večer do jednoho z bytů v ulici Rudolfa Dilinga, nalezli 19letého mladíka bez známek života. Chlapec měl bodná zranění v oblasti hrudníku a břicha a ani přivolaní záchranáři mu nedokázali pomoci. 

„Můžeme potvrdit, že jsme na základě volání na tísňovou linku 155 vyslali na místo ambulanci RLP. Lékař bohužel musel u 19letého muže konstatovat smrt,“ uvedla pro slovenskou televizi JOJ mluvčí Operačního střediska ZZS Petra Klimešová.

Kriminalisté tušili, že na místě došlo k násilnému trestnému činu. „Policisté začali ihned po příchodu pátrat po muži podezřelém z násilného trestného činu. Po krátké chvíli se jim ho podařilo vypátrat a omezit na osobní svobodě," sdělila k případu mluvčí trnavské policie Zlatica Antalová. 

Zadrženým mužem měl být 47letý otec zesnulého chlapce. Ten se měl po činu schovávat v okolí několik kilometrů vzdálené čerpací stanice. Poté utekl směrem k fotbalovému stadionu v Hlohovci, kde ho zastihla policie. Podle informací televize JOJ se měl otec chlapce k hrůznému činu doznat svému zaměstnavateli. 

Video  Insta Crime Podcast: Šílenec Tvrdík zavraždil tchýni paličkou na maso. Bál se ho i Markovič  - pdc, icp, Jedlička, Železný
Video se připravuje ...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání