Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Všechny jsou sjeté! Krysy na policejní stanici v New Orleans sežraly zabavenou marihuanu

Krysy - ilustrační foto
Krysy - ilustrační foto  (Autor: Profimedia)
Autor: ČTK - 
15. března 2024
08:00

Krysy na policejní stanici v americkém městě New Orleans sežraly zabavenou marihuanu, píší americká média. Policisty ve staré budově z 60. let minulého století trápí také švábi a plíseň, krysí trus nacházejí i na svých pracovních stolech, uvedla agentura AP.

„Krysy žerou naši marihuanu, všechny jsou sjeté,“ oznámila policejní důstojnice Anne Kirkpatricková neworleanským radním. Policie nereagovala na dotazy novinářů ohledně možného narušení vyšetřování neuzavřených případů.

Město už delší dobu pracuje na přestěhování místního policejního oddělení na nové místo. Tamních 910 policistů nyní dochází do budovy, kterou kromě škůdců sužuje nefunkční výtah a klimatizace. Špatné podmínky odrazují podle médií nové rekruty a celkově negativně dopadají na morálku zaměstnanců.

„Ta špína je naprosto mimo snesitelnou mez. A není to chyba úklidového personálu, ti si zaslouží cenu za to, jak se snaží vyčistit nevyčistitelné,“ dodala Kirkpatricková.

Město New Orleans nyní zvažuje, že policejní stanici dočasně přemístí do několika pater výškové budovy v centru města, což by na deset let stálo 7,6 milionů dolarů (176 milionů korun).

krapotkin ( 15. března 2024 09:42 )

Asi tahle roztomilá zvířátka budu pěstovat. Neplatí se za ně jako za pejsky, jsou nenáročná na krmivo a když, tak si najdou něco u sousedů.

F.Prohazka ( 15. března 2024 09:27 )

Tak spotřebu sboru házet na zvířátka je opravdu dobrý tah. Co pak magistrát Brno, tam sněží i v srpnu.

Celebrity-chachacha ( 15. března 2024 08:22 )

Země neomezených možností. Zde můžou fetovat i krysy.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání