Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Ruskou kulturistku někdo u ní doma zapálil?! Podivný případ vyvolává spekulace

Autor: hpe - 
4. března 2024
07:02

O podivném případu kulturistky Olgy Bogrunové (41) informovala ruská média ve čtvrtek 29. února. Žena se měla údajně vážně popálit poté, co si v bytě zapalovala cigaretu o varnou desku. Nicméně od té doby se množí spekulace, zdali požár nezaložil někdo další.

Média nejprve přišla s verzí, že si Olga popáleniny způsobila sama. Odborníci ale už tehdy pochybovali o tom, že by si sama mohla způsobit popáleniny třetího stupně. 

Podle aktuálních informací, které uvádí deník Daily Star byla bývalá mistryně světa a Evropy v den záhadného incidentu povýšena do čela federace kulturistiky v regionu Rjazaň. Svůj úspěch prý doma slavila. Zapálila si cigaretu o varnou desku a ztratila nad situací kontrolu. Měly jí začít hořet vlasy, které se snažila uhasit. 

Údajně ihned vyhledala pomoc sousedky, která zavolala hasiče, policii i záchranku. Posléze byla Olga převezena do nemocnice. Utrpěla vážné popálení krku, paží a obličeje. Každopádně nově se v médiích vyrojily další pochybnosti o tom, že by si zranění zavinila Olga sama. Požár na to měl být příliš velký. Ve hře je tedy i možnost, že do celé záležitosti byla zapletena další osoba. Na sociálních sítích o svém zdravotním stavu žena zcela mlčí. 

Video  Požár koupelny na Černém Mostě (1. března 2024)  - Blesk.cz - David Malík
Video se připravuje ...

Celebrity-chachacha ( 4. března 2024 11:00 )

🐔🐔🐔🦤🦤🦤to je ta příčina.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání