Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Zataženo, déšť se sněhem 7°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

VIDEO: Šílená nehoda na dálnici, řidič vletěl na benzinku! Jen zázrakem se nikomu nic nestalo

Autor: ČTK - 
5. ledna 2024
17:01

Řidič osobního automobilu ve čtvrtek na dálnici ve směru ze slovenských Piešťan do Trnavy vletěl do čerpací stanice a rozmetal stojany. Policie v Trnavském kraji v pátek na svém facebookovém profilu informovala, že 28letého Bulhara vyšetřují kriminalisté kvůli obecnému ohrožení.

Kamery zachytily, jak automobil ve vysoké rychlosti sjel z levého dálničního pruhu na odpočívadlo a narazil do zázemí benzinové pumpy. Trosky čerpacích stojanů podle policie poškodily nejen auta stojící okolo, ale i vstupní dveře a vnitřek stanice. Řidič s autem nakonec skončil až na nedalekém parkovišti.

Video  Řidič na Slovensku vletěl na čerpací stanici, škoda dosahuje téměř 5 milionů korun.  - Polícia SR - Trnavský kraj
Video se připravuje ...

Při nehodě se nikdo nezranil. Podle odhadů způsobil řidič škody na majetku ve výši 200 000 eur (4,9 milionu korun). Policisté ho podrobili dechové zkoušce, byl střízlivý. Při prohlídce jeho vozidla našli i další předměty, které by mohly souviset s trestnou činností. Další podrobnosti k tomu ale kvůli vyšetřování nezveřejnili.

MADONNA ( 5. ledna 2024 17:51 )

To musela bejt řacha jako 🐄

MADONNA ( 5. ledna 2024 17:22 )

To jel rozhodně rychleji, než 100.

sosacek ( 5. ledna 2024 14:03 )

Co to bylo za dementa - ten tam měl snad 100. 👎

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání