Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Polojasno 24°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Známého influencera zabila šílená výzva: Fanoušci jsou v šoku!

Autor: rc - 
28. května 2023
11:43

Tragicky zemřel čínský influencer, který na sociální síti vystupoval pod jménem Sanqiange. Čtyřiatřicetiletý muž v živém vysílání před očima svým fanoušků vypil nejméně sedm lahví alkoholického likéru. O několik hodin později jej našli bez známek života.

V naprostém šoku jsou fanoušci čínského influencera jménem Sanqiange. Čtyřiatřicetiletý muž byl velice populární na sociální síti Douyin, což je čínská verze TikToku. Naposledy se se svými fanoušky spojil v živém vysílání, v němž před jejich očima vypil nejméně sedm lahví čínského likéru Baijiu. Jedná se o velmi silný likér s obsahem 30 až 60 % alkoholu.

Jak uvádí deník The New York Post, o dvanáct hodin později influencera našli mrtvého. „Nevím, kolik toho vypil, než jsem se připojil. Ale v druhé části videa jsem viděl, jak vypil tři lahve, než začal čtvrtou,“ uvedl jeho přítel, jenž dodal, že bezvládné tělo muže našla jeho rodina. Když ho našli, už mu nebylo pomoci. Jak uvádí televize CNN, Sanqiange se měl zúčastnit výzvy známé jako „PK“, která kolovala na sociálních sítích.

Ve výzvě mezi sebou soutěží influenceři o odměny a dárky od fanoušků. Toho, kdo prohraje, čeká trest. „PK výzva skončila kolem jedné hodiny ráno a v jednu hodinu odpoledne byl mrtvý,“ dodal jeho přítel. Předpokládá se, že právě vypití silného alkoholického likéru bylo trestem, který dostal za prohru ve výzvě.

Video  Nebezpečná jízda známého influencera Hasbully Magomedova  - Tiktok.com/middlemanmedia
Video se připravuje ...

ivana kollerova ( 29. května 2023 14:30 )

tak mile deti, kdopak ho trumfne?

diskutujici ( 29. května 2023 10:27 )

Jde to sice pomalu, ale ještě jich hodně zbývá

baronessa ( 29. května 2023 07:43 )

na světě byla vždycky fůra pitomců. Ale pokrok nezastavíš, teď se ještě i natáčejí.

levandulova ( 28. května 2023 18:17 )

Darwinu vvyber. Idi.otu je plny internet.

Tara-Tara ( 28. května 2023 15:04 )

magor magorem zůstane.....

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud