Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Tragédie na texaské dálnici! O život přišla těhotná žena, její manžel i dvě malé děti

Autor: daw - 
9. května 2023
22:25

Tragická dopravní nehoda se stala na konci víkendu v americkém městě Lubbock ve státě Texas. Šestačtyřicetiletý řidič SUV uháněl po dálnici ve špatném pruhu a čelně se srazil s protijedoucí dodávkou, ve které byla mladá rodina. Partneři zemřeli na místě, jejich dvě malé děti později v nemocnici. 

Melodi, její nenarozené dítě a  manžel zemřeli na místě nehody. Jejich dvě děti, dvouletý Marcellus a jeho o rok mladší sestra Lezlie, byly po nehodě převezeni do nemocnice, kde později zemřely na následky svých zranění. 

Na místo se ihned sjeli záchranáři a policisté, podle kterých místo nehody připomínalo jatka. Obě dvě děti podle policejních informací v okamžiku srážky seděly na nejméně vhodném místě, a sice v zadní části dodávky, informoval deník Daily Mail

Blízká kamarádka zesnulé rodiny Kittye Tanneryová se v souvislosti s touto nešťastnou událostí, která na konci víkendu otřásla celými Spojenými státy, rozhodla alespoň trochu pomoci rodině. Založila sbírku a výtěžek z ní bude věnován na pokrytí nákladů spojených s pohřbem mladé rodiny.

Rodina a blízcí přátelé obětí tragickou zprávu oznámili na sociálních sítích a brzy se dočkala mnoha lítostivých a srdcervoucích vzkazů.

,,Jsem stále v šoku! Xaviere, byl jsi skvělým přítelem. Jsem rád, že jsem poznal člověka, jako jsi ty. Nikdy nezapomeneme a odpočívej v pokoji," zněla jedna z mnoha zpráv. 

Video  Páteční tragédie na Písecku: Dva lidé zemřeli při nehodě náklaďáku a osobního auta  - Aktu.cz
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání