Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Vážná dopravní nehoda na Mělnicku: Silný náraz vymrštil motor až na pole! Zasahoval vrtulník

Autor: jel - 
4. února 2023
16:52

K vážné dopravní nehodě došlo v sobotu odpoledne u Dolních Beřkovic na Mělnicku. Střetla se dvě osobní auta, řidičku jednoho z nich musel s vážným zraněním transportovat do nemocnice vrtulník. Silnice je neprůjezdná.

Havárie se stala v sobotu po druhé hodině. „K nehodě došlo tak, že řidička, ročník 2003, dostala při předjíždění smyk a střetla se s protijedoucím vozidlem,“ sdělila Blesku policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

„Řidička, která předjížděla, byla s vážnými zraněními letecky transportována do vojenské nemocnice,“ doplnila mluvčí s tím, že zranění utrpěla také spolujezdkyně z protijedoucího auta. Ta byla přepravena do nemocnice pozemní cestou. 

Video  Nehoda u Dolních Beřkovic na Mělnicku  - Aktu.cz
Video se připravuje ...

Mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje Monika Nováková upřesnila, že na místě byli celkem tři zraněné osoby. Jedna z nich byla převezena na dovyšetření do Ústřední vojenské nemocnice, druhá byla převezena sanitkou do vinohradské nemocnice s podezřením na otřes mozku, zlomené zápěstí a zlomenou nohu.

„Třetí osoba utrpěla těžká poranění, lékař musel zajistit dýchací cesty a byla letecky transportována do ÚVN,“ sdělila Nováková.

U obou řidičů byla provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem. Na silnici momentálně probíhají došetřovací práce a je neprůjezdná.

Podle informací agentury Aktu.cz odletěl při nehodě motor jednoho z havarovaných aut několik desítek metrů na pole.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání