Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 8°C

Týraný Kamílek (8), o kterého otčím típal cigarety: Do popálenin se mu dostala infekce!

Autor: pma, inf - 
6. května 2023
14:17

Otřesným případem se již několik týdnů zabývá police v polském městě Čenstochová. Kamílek (8) byl dlouhodobě týrán svým nevlastním otcem Dawidem B. (27), který žil s jeho matkou Magdalenou B. (35). Chlapec je v nemocnici téměř měsíc, jeho stav se ale vůbec nelepší. Kvůli rozsáhlým popáleninám se Kamílkovi do těla dostala infekce a selhávají mu plíce.

Je tomu skoro již měsíc, co policie začala řešit případ brutálního domácího násilí. Kamílka (8) si k sobě vzal jeho biologický otec na pár dní. Když synovi pomáhal s převlékáním, všiml si na jeho těle hrozivých zranění. Ihned zavolal záchrannou službu, která zbídačeného chlapce přivezla do nemocnice.

Tu ale malý pacient ani téměř po měsíci neopustil. Podle informací polského deníku Polsat News je na tom Kamílek ještě hůře, než když byl do zařízení počátkem dubna přijat. „Chlapec trpí rozsáhlými popáleninami celého těla. Rozvinula se u něj v důsledku toho těžká infekce a trpí i respiračními problémy,“ sdělil mluvčí Hornoslezské dětské léčebny v Katovicích Wojciech Gomułka. Pacient je také napojen na umělou plicní ventilaci a je v kómatu.

Otec chlapce poléval vroucí vodou

Kriminalisté jsou přesvědčeni, že za brutálním týráním stojí hochův sedmadvacetiletý nevlastní otec Dawid B. Ten malého Kamílka opakovaně mučil tam, kde se mělo dítě cítit nejbezpečněji. Za zavřenými dveřmi bytu muž do nevlastního syna kopal, čímž mu způsobil četné zlomeniny a pohmožděniny.

Chlapce Polák trýznil i mnohem horšími způsoby. Podle kriminalistů Dawid B. o Kamílka típal cigarety, poléval ho vroucí vodou nebo dítě stavěl bosé na žhavá kamna na uhlí. Prokurátor obvinil otčíma z toho, že se 29. března muž pokusil chlapce zavraždit kombinací bití, polévání vroucí vodou a pálením o kamna.

Matka vinu přiznala

Dawid B. se kriminalistům k týrání přiznal, odmítl však uvést důvod svého konání. Matka dítěte svou vinu taktéž přiznala, ale odmítla situaci komentovat. Podle státního zastupitelství se žena podílela na mučení syna společně s manželem a neudělala nic proto, aby Kamílka uchránila. Oba rodiče byli vzati do vazby na tři měsíce.

Video  Kde jsou? Valerii Kvasničkovou brutálně týrala babička.  - pdc, icp, Jedlička Čebotareva
Video se připravuje ...

 

 

turista.z. ( 8. května 2023 10:49 )

http­s://ww­w.pa­p.pl­/aktu­alnos­ci/new­s,1569­505,zm­arl-maltretowany-8-letni-kamil-z-czestochowy.html

turista.z. ( 8. května 2023 10:45 )

PAP-K-HTH-b

ID 45241145

turista.z. ( 8. května 2023 09:48 )

Zemrel....

jdi-se-bodnout ( 8. května 2023 08:21 )

Trest smrti musel být zrušen, protože vládnoucí politické reprezentace jej používaly v boji proti své opozici. Viz padesátá léta u nás.

turista.z. ( 7. května 2023 19:04 )

Svazat je, polit benzinem, podpalit a nazdar.. Pak to splachnout do kanalu..

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání