Pondělí 5. června 2023
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert
Oblačno, déšť 21°C

Tragická nehoda zasáhla celou rodinu: Těhotná Zdenka (†18) se za synkem (1) domů už nevrátí!

Autor: pma, inf - 
2. dubna 2023
07:30

Během posledního březnového víkendu došlo mezi slovenskými obcemi Rákoš a Rákošská Baňa k tragické dopravní nehodě. Během ní zahynula teprve osmnáctiletá Zdenka, která seděla na místě spolujezdce. Zesnulá po sobě zanechala nejen zdrcenou rodinu, ale i teprve ročního chlapečka. Navíc byla těhotná.

Chvíle ohromné bolesti zažívají v posledních dnech příbuzní osmnáctileté Zdenky. Ta podlehla svým zraněním při dopravní nehodě, která se odehrála v sobotu odpoledne mezi slovenskými obcemi Rákoš a Rákošská Baňa.

Zranění byla devastující

Podle informací slovenského deníku Plus Jeden Deň byla Zdenčina zranění neslučitelná se životem. „Měla devastující zranění hlavy, takže to vypadalo, že z auta vypadla. Přišla tam i její rodina, která se k dívce chtěla dostat, ale museli zasáhnout policisté. Převládaly tam opravdu silné emoce,“ popsal médiu místo sobotní tragédie jeden ze svědků.

Osmnáctiletá maminka pocházela ze slovenské obce Sása. „Zdenku jsem znala, měla u nás v obci trvalý pobyt, jejího partnera moc ne. Málokdy jsme ji viděli, hlavně když si sem přišla do místních potravin nakoupit. Byla to solidní, spokojená dívka,“ vyjádřila lítost nad Zdenčinou smrtí starostka.

Před smrtí měla být v jiném stavu

Zdrcena z náhlé ztráty je celá rodina. „Nosila jsem tě v náručí, budeš mi moc chybět, i mamince a tatínkovi, kteří tě měli rádi. Nyní jsi opustila svého malého synka, který vyroste bez matky, drobeček náš. Dávej na něj shora pozor,“ napsala na sociálních sítích jedna z příbuzných.

Za volantem seděl devatenáctiletý Daniel, který je údajně přítelem zesnulé Zdenky. Ta měla být před smrtí v jiném stavu.

„Řidič byl na místě podroben dechové zkoušce na alkohol, jejíž výsledek byl negativní. V souvislosti s tragickou dopravní nehodou bylo zahájeno trestní stíhání pro přečin usmrcení,“ informovala policie. Šofér navíc řidičský průkaz získal letos v únoru. Příčiny a podrobnosti nehody budou podle kriminalistů dále zjišťovat povolaní znalci.

Video  Jak se chovat u dopravní nehody  - Policie ČR
Video se připravuje ...

 

 

 

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání