Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Roztomilá čivava se zamotala pod nohy pejskaře: Vztekle s ní mrštil o zem a málem ji zabil!

Muž (40) brutálně zmlátil psa čivavu.
Muž (40) brutálně zmlátil čivavu!  (Autor: reprofoto noviny.sk)
Autor: štt - 
6. února 2023
17:46

Čtyřicetiletého muže z Martina popadl amok, když se mu psík na procházce připletl pod nohy. Zlostí s ním několikrát udeřil o zem, čímž mu způsobil vážná zranění. Policie již agresora obvinila z trestného činu týrání zvířat.

Málokoho by napadlo, co může některé lidi, které běžně potkáváme na ulici, dohnat k nepříčetnosti. Nepříjemné střetnutí s takovýmto agresorem zažila žena, která šla venčit svého psa. O případu informoval server noviny.sk.

Když se její malá čivava chtěla skamarádit s jiným psem, zamotali se do vodítek. Humorná situace se brzy změnila v peklo poté, co nervózní páníček vybuchl zlostí a začal čivavu bezhlavě bít.

Devítileté zvíře utrpělo vážná zranění a muselo být okamžitě převezeno na veterinární kliniku. „Stehenní kost, která se nachází mezi kyčelním a kolenním kloubem, byla zlomená ve spodní části metafýzy,“ popsal zvěrolékař Tomáš Scheer, dle kterého měl pes obrovské štěstí, že brutální útok přežil.

Bohužel násilí na zvířatech je poměrně běžnou záležitostí. Mnozí psi, kteří skončí v útulcích, byli svým majitelem dlouhodobě týráni.

„Upozorňujeme občany, že jakékoliv jednání směřující k poranění a usmrcení zvířete je protiprávním jednáním ve smyslu zákona o veterinární péči,“ sdělila policejní mluvčí Denisa Bárdyová. Dále dodala, že vyšetřovatelé již muže obvili z trestného činu týrání zvířat.

Video  Muž (40) brutálně zmlátil čivavu!  - noviny.sk
Video se připravuje ...

Mirda Cerubyt ( 8. února 2023 17:34 )

👍🤗🤗🤗👍

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání