Středa 29. března 2023
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt
Oblačno, sněžení 4°C

Samé jedničky za sex? Zvrhlá učitelka znásilňovala svého studenta!

Autor: pma, inf - 
31. ledna 2023
10:32

Veřejnou střední školou ve městě Nixa otřásá skandál. Jedna z tamních učitelek, šestadvacetiletá Lena Stewartová, byla obviněna ze znásilnění mladistvého studenta a několika dalších prohřešků. Za mřížemi by mohla strávit až sedm let.

Šestadvacetiletá učitelka Lena Stewartová byla veřejnou střední školou ve městě Nixa v americkém Missouri najatá v roce 2021, aby žáky na tamní škole vyučovala obor zemědělství a stavebnictví. To zřejmě ale ještě vedení instituce netušilo, s kým bude mít tu čest.

Stewartová totiž byla v tomto týdnu obviněna ze dvou případů sodomie druhého stupně, jednoho znásilnění a tří sexuálních styků se studenty. Jednomu z žáků bylo v době styku s kantorkou teprve šestnáct let, zákony státy Missouri ale nepovolují sex mladším sedmnácti let.

Na vše se přišlo poté, co se rodičům šestnáctiletého studenta moc nezdálo, že tráví s učitelkou Stewardou i svůj volný čas a volají si přes video hovor. Chlapec posléze přiznal, že s učitelkou měl sexuální styk.

Když se prý s učitelkou viděl prvně mimo školu, cítil se nepříjemně a kantorce sdělil, že musí jít domů. Během druhého setkání se už měl student se Stewartovou líbat, poté se svlékli donaha a prováděli na sobě orální i sexuální styk. Žák policii přiznal, že dostával od učitelky dobré známky, i když toho moc nedělal, ale bál se, že by se to mohlo rychle změnit, kdyby jejich blízký vztah utnul.

Šokované vedení školy vyučující ihned stáhlo z výuky a zahájilo právní kroky proti jejímu jednání. V případě odsouzení hrozí zvrhlé učitelce až sedm let za mřížemi.

Video  Kauza Cervanová: Znásilněná šesti muži, o její vraždě rozhodl los  - Videohub
Video se připravuje ...

Uživatel_5318449 ( 10. února 2023 14:20 )

Kdo ví jak to bylo. Zase tak mladý nejsou.

jh1196 ( 5. února 2023 07:17 )

A já se musel učit 😞

marcinekjan ( 4. února 2023 06:20 )

Já mít takovou učitelku, tak bych možná měl vysokou školu. Teď už jenom můžu snít.

Vlastimil Matoušek ( 1. února 2023 10:52 )

Chudák malej na celej život poznamenanej. Ach jo jaký hovna tam řeší. Borec s tím ještě za dvacet let bude machrovat. Co já bych na učňáku dál za takovou učitelku 😉

Veronika Bartáková ( 31. ledna 2023 12:47 )

Já si myslím, že si to kluci užívali. Můj ex si to zažil s učitelkou matematiky a jak na to vzpomínal

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání