Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Nejznámější kanibal se na zabití s obětí domluvil: Lidojed nejdřív dostal jen 8,5 roku!

Autor: štt - 
12. prosince 2022
14:00

Němec Armin Meiwes se „proslavil“ jako vrah-kanibal. Přestože okusil maso pouze z jedné oběti, během necelého roku zkonzumoval neskutečných 20 kilogramů! Takzvaný kanibal z Rottenburgu se později přiznal, že o pozření lidského masa snil přes třicet let. Zvrhlé choutky mu vynesly doživotní trest ve vězení. Ostře sledovaná kauza vypukla před dvaceti lety.

Meiwese choutky sužovaly od jeho osmi let, napsal The Sun. Jeho frustrace vedla k vytvoření imaginárních postav, ke kterým choval jak sexuální, tak kanibalské představy. Jeho chtíč postupně zesílil díky internetu. Spoustu času totiž trávil v chatovacích místnostech, kde mohl s ostatními lidmi fantazírovat o chuti lidského masa.

V roce 2001 se zde seznámil s Berndem Brandesem. Společně se domluvili na tom, že nejdříve společně sní Brandesovy genitálie, a poté jej hostitel zabije. Berlínský inženýr také souhlasil, že celý obřad budou natáčet.

Kvůli ztrátě krve po odřezání penisu Brandes upadl do bezvědomí. Meiwes jej nakonec podřízl a jeho tělo naporcoval na steaky, které skladoval ve svém mrazáku. K přípravě masa měl ve svém domě vybudovanou speciální místnost.

Policie Meiwese dopadla v prosinci 2002. Nejdříve jej soud odsoudil nikoliv za vraždu, ale za zabití k osmi a půl letům vězení. V srpnu 2005 však byl proces na žádosti státního zástupce obnoven a kanibal byl 9. května 2006 ve Frankfurtu za vraždu odsouzen k doživotnímu vězení.

Případ vzbudil značnou pozornost médií. Na základě případu vznikly dvě písně: Mein Teil od německé skupiny Rammstein a Eaten od švédských Bloodbath. Meiwes ve vězení sepsal svůj životopis.

Video  Seroš X: Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera  - Reflex.cz
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání