Sobota 3. června 2023
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
Jasno 20°C

Tragický požár chaty ve Šternberku: Uvnitř našli tělo muže (†39)!

Autor: ČTK, VaB - 
7. listopadu 2022
11:18

Při požáru chaty v místní části Šternberka na Olomoucku Těšíkově zemřel 39letý muž. Hasiči tělo našli v neděli večer v rekreačním objektu, který požár zcela zničil. Škoda je odhadnuta na 750 000 korun, příčina požáru se zjišťuje. 

Čtyři jednotky hasičů se k požáru chaty o rozloze zhruba sedmkrát šest metrů sjely kolem 21:30, plameny v té chvíli již pohltily celý rekreační objekt. „Až během hasebních prací byl velitel zásahu informován, že by se uvnitř měla nacházet jedna osoba. To také hasiči při průzkumu následně potvrdili. Uvnitř hořící budovy bylo nalezeno tělo bez známek života,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Balážová.

Požár hasiči zlikvidovali krátce po půlnoci, místo poté předali policii k ostraze. Příčiny a okolnosti zjišťuje nyní na místě vyšetřovatel hasičů ve spolupráci s policií, dodala mluvčí hasičů.

„Uvnitř chaty bylo nalezeno tělo 39letého muže bez známek života. Aktuálně probíhá ohledání místa požářiště. Přesné příčiny a okolnosti požáru jsou předmětem dalšího šetření,“ uvedli policisté

Video  Lamborghini v Praze zapálil žhář.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání