Pondělí 3. října 2022
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Oblačno 14°C

Otec chtěl syna (†12) dokopat k učení: Polil ho petrolejem a omylem upálil!

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: reprofoto youtube)
Autor: stt - 
22. září 2022
14:32

Dvanáctiletý chlapec z Pákistánu utrpěl važné popáleniny, když se svým otcem psal domácí úkol. Chlapci se ale zřejmě do učení moc nechtělo, a tak se dospělý muž rozhodl hocha k řešení úloh dokopat svéráznou metodou. Otec vzal lahev s petrolejem a dítě polil. Když mu poté vyhrožoval zapálenou sirkou, synka omylem zapálil. Školák po dvou dnech strávených v nemocnici bolestivému zranění podlehl.

K nešťastné události došlo 14. září na severu pákistánské metropole Karáčí. Poté, co matka Shazia uslyšela chlapcův křik, přiběhla do místnosti a spolu s manželem se pokusili plameny uhasit. Ani rychlý příjezd sanitky k zachránění synova života nestačil. O dva dny později po nepředstavitelných bolestech zemřel na nemocničním lůžku.

Matka zasažená ztrátou syna ihned podala žalobu na manžela Nazíra. Dle policie se nešťastný otec ke svému činu po zatčení ihned přiznal, napsal Daily Mail.

Místní policista Salim Khan pro novináře popsal, jak k incidentu došlo. Nazíra údajně rozzuřilo, když jeho syn odmítal dopsat domácí úkol. Místo toho naléhal, že si chce jít ven hrát s ostatními dětmi. Otec se proto rozhodl chlapce postrašit a polil jej podpalovačem. Olej se však naneštěstí vznítil.

Orangi se nachází na okraji metropole Karáčí. Předměstí, kde žijí téměř tři miliony lidí, je označováno za největší slum v Asii.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání