Pondělí 3. října 2022
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Oblačno, déšť 16°C

Opilá žena s dítětem v kočárku nedokázala ani vyslovit své jméno: Nadýchala 3 promile!

Opilá žena s dítětem v kočárku nedokázala ani vyslovit své jméno: Nadýchala 3 promile!
Opilá žena s dítětem v kočárku nedokázala ani vyslovit své jméno: Nadýchala 3 promile!  (Autor: Městská policie Karlovy Vary)
Autor: jel - 
19. srpna 2022
16:06

Ve středu kolem sedmé hodiny večer dostali strážníci v Karlových Varech oznámení o opilé ženě (40) s uplakaným dítětem v kočárku. Žena, která strážníkům ani nedokázala sdělit své jméno, skončila na záchytce. Dítě v nemocnici. 

O případu nezodpovědné ženy informovali karlovarští strážníci na sociální síti. Uvedli, že když hlídka za ženou dorazila, dítě bylo uplakané a apatické. „Žena měla jazyk po požití alkoholu zamotaný tak, že nebyla schopná hlídce sdělit ani své jméno,“ sdělili policisté s tím, že opilkyně nadýchala tři promile alkoholu.

Na místo strážníci přivolali záchranku a pracovnici OSPOD (Orgán sociálně-právní ochrany dětí, pozn. red.). U ženy se stupňovala agresivita, a proto byla v poutech převezena na policejní stanici, kde byla zjištěna její totožnost. Odtud putovala na záchytnou stanici.

„Po vystřízlivění bude záležitost řešena s odborem OSPOD a policií. Dítě bylo záchrannou službou převezeno do nemocnice,“ uzavřeli policisté.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání