Pondělí 3. října 2022
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Oblačno, déšť 16°C

Manželská hádka skončila v Rakovníku pobodáním: Činu přihlížely tři malé děti?!

Autor: VaB - 
13. srpna 2022
12:12

Policisté a záchranáři spěchali v sobotu ráno do Rakovníku, partnerka tady po hádce pobodala svého přítele. Pro zraněného muže záchranáři vyslali vrtulník, který ho transportoval do nemocnice. V bytě tou dobou byly tři nezletilé děti. 

K hádce manželů a následnému pobodání došlo v panelovém domě v Rakovníku v sobotu před půl devátou, na místo vyjela záchranná služba a následně i policisté. Záchranáři muže (43) následně při vědomí transportovali vrtulníkem do nemocnice v pražském Motole. Zakrvácený muž do sanitky došel po svých. 

„Jeho dechová zkouška byla negativní, žena, kterou policisté zadrželi jako osobu podezřelou podle § 76/1 trestního řádu, orientační dechovou zkoušku odmítla,“ popsala mluvčí policistů Vlasta Suchánková.

Žena je podle ní v současné chvíli v režimu zadržení a podezřelá z těžkého ublížení na zdraví. „Případ je zatím v kompetenci služby kriminální policie a vyšetřování rakovnické policie,“ dodala mluvčí. Policisté prý museli kontaktovat i orgán sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD), v bytě se tou dobou totiž nacházely tři malé děti!

Video  Brutální vražda dvou stopařek. Z výpovědi a doznání vraha Krupičky mrazí  - Videohub
Video se připravuje ...

okurka007 ( 13. srpna 2022 21:51 )

Zjevne zena byla blbec, ty podle prispevku taky. Jakeho jsi etnika, abychom urcili etnikum zeny?

1pravda1 ( 13. srpna 2022 21:28 )

třeba se vrátil ráno od milenky a žena popíjela v čekání celou noc... půl deváté ráno nebývá časté na útoky nožem, to už ji musel pořádně vytočit... nezastávám se, jen si myslím, že měla dost k nepříčetnosti, pokud se před tím starala o děti dobře...

renalek ( 13. srpna 2022 20:27 )

p.i ča

renalek ( 13. srpna 2022 20:27 )

Rozvod po Ostravsku: Já su rak a ty jsi ***!

renalek ( 13. srpna 2022 20:22 )

Hluboký souhlas!!!!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání