Pondělí 3. října 2022
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Oblačno, déšť 16°C

Tragická nehoda u Rychnova nad Kněžnou: Při střetu dvou aut zemřeli tři lidé!

Aktualizováno -
13. srpna 2022
14:19
Autor: rc, VaB - 
12. srpna 2022
21:04

Tragická nehoda se stala v pátek u Rychnova nad Kněžnou. Při střetu dvou aut zemřeli tři lidé! Mezi mrtvými je i osmnáctiletý spolujezdec. 

K tragické nehodě došlo kousek od Rychnova nad Kněžnou v Královéhradeckem kraji směrem na Rokytnici v Orlických horách. Policejní mluvčí Eva Prachařová Blesku potvrdila, že při dopravní nehodě zemřeli tři lidé. „Došlo ke střetu dvou osobních vozidel a při nehodě došlo ke smrtelnému zranění tří osob. Dvou řidičů a jednoho spolujezdce,“ uvedla Prachařová.

Policisté později upřesnili, že řidič (†33) vjel se svým autem do protisměru, kde se střetl s jiným osobním automobilem. V tom jela žena (†46) a spolujezdec (†18). Všichni tři na místě svým zraněním podlehli. 

„Určení přesné příčiny nehody i veškerých jejích okolností je nyní předmětem vyšetřování rychnovských policistů dopravního inspektorátu a služby kriminální policie a vyšetřování," dodala Prachařová. 

Letos jde o jednu z nejvážnějších dopravních nehod v Královéhradeckém kraji. V neděli 19. června v Krkonoších po pádu stromu na auto zemřeli tři lidé. Strom spadl na auto jedoucí po silnici z Malé Úpy k Hornímu Maršovu. Na místě zemřely dvě ženy ve věku 76 a 88 let, zemřel také patnáctiletý chlapec. Šestasedmdesátiletého řidiče záchranáři vrtulníkem přepravili do nemocnice. Mohutný smrk se pravděpodobně zlomil a pak spadl přes silnici kvůli poryvu větru. Letos v únoru po nárazu auta do stromu v Litomyšli na Svitavsku uhořeli tři lidé. Další člověk byl zraněn. V dubnu potom při dopravní nehodě u rybníka Staňkov poblíž stejnojmenné obce na Jindřichohradecku zahynuli tři muži. Všichni cestovali v jednom osobním autě, které narazilo do stromu.

V úterý 12. dubna u Vamberku na Rychnovsku po čelním střetu osobního auta s kamionem zemřeli dva lidé. Na místě nehody zemřela sedmasedmdesátiletá spolujezdkyně z osobního auta, o dva roky starší řidič zemřel později v nemocnici.

Video  Podstatné úkony první pomoci  - Videohub
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání