Neděle 2. října 2022
Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil
Oblačno, déšť 16°C

Nehoda jako z grotesky: Řidička na Chrudimsku „ujela“ na vysypaném hrachu, viníka hledá policie

Autor: VaB - 
12. srpna 2022
12:56

Neznámý řidič, neznámé vozidlo a rozsypaný hrách na silnici v obci Bílý Kůň. O chvíli později místem projíždí řidička osobáku, jenže na hrachu se auto stalo nezastavitelným a ona i s vozidlem skončila na boku v příkopu. Policie hledá neznámého šoféra.

Nehoda se stala začátkem srpna, v pátek 5. v 6 hodin ráno na silnici v obci Bílý Kůň na Chrudimsku. Řidička se svým autem projížděla levotočivou zatáčku, dostala se ale do smyku a s „letícím“ autem už nedokázala nic udělat.

Pak narazila do dopravní značky, betonového sloupku a s autem skončila převrácená na bok v příkopu. Měla navíc velké štěstí, nic se jí nestalo. Chvíli před tím místem projížděl jiný, pro policisty neznámý řidič. Zřejmě nezabezpečil svůj náklad – hrách – a rozsypal ho po celé silnici.

Na kuličkách pak žena v osobáku neměla šanci nehodě zabránit. „Chrudimští dopravní policisté hledají svědky, kteří viděli, jak a kdy došlo ke znečištění komunikace. Stejně tak, pokud jste viděli neznámého řidiče s neznámým vozidlem, ze kterého se hrách vysypal, obraťte se na kolegy na čísle 974 572 250 nebo prostřednictvím linky 158,“ nabádá mluvčí policie Dita Holečková.

Video  Podstatné úkony první pomoci  - Videohub
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání