Úterý 4. října 2022
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 14°C

Lupič se vkradl do domu, kde chtěl krást: Překvapila ho dívka (18), kterou znásilnil!

Autor: rix - 
18. srpna 2022
16:16

Naprosto otřesný případ vyšetřují policisté na Slovensku v okresu Nitra. Devětadvacetiletý muž se tam měl vloupat do rodinného domu a znásilnit teprve osmnáctiletou dívku. Strážci zákona už zvrhlíka naštěstí zadrželi a policistům bude mít co vysvětlovat. 

Údajný lupič šel přitom „jen“ krást. Podle všeho vůbec neměl ponětí o tom, že v domě někdo spí. Když zjistil, jaká je realita, ihned toho prý využil. Nešťastnou osmnáctiletou dívku měl brutálně znásilnit.

S nožem v ruce jí přitom prý hrozil smrtí. Žena mu přitom ještě předtím vydala veškeré cennosti. To mu ale nestačilo. Násilníka naštěstí na útěku zachytily kamery. 

To potvrdila i slovenská policie, která ho zadržela. „Ve věci začalo trestní stíhání pro zločin znásilnění společně se zločinem loupeže a porušování domovní svobody,“ uvedl mluvčí krajské prokuratury Jaroslav Maček pro deník noviny.sk

Děvče bude zřejmě mít doživotní psychické následky. „Teď hlavně potřebuje pokoj, bezpečí, podporu a blízkost lidí, kterým důvěřuje,“ vysvětlila psycholožka Martina Bočkayová. 

Video  Lupič měl zneužít mladou dívku.  - TV JOJ
Video se připravuje ...

 

 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání