Úterý 4. října 2022
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 16°C

Neuvěřitelný hyenismus v Litoměřicích: Paní Daně (57) zloděj ukradl invalidní vozík!

Neuvěřitelný hyenismus v Litoměřicích: Paní Daně (57) zloděj ukradl invalidní vozík!
Neuvěřitelný hyenismus v Litoměřicích: Paní Daně (57) zloděj ukradl invalidní vozík!  (Autor: Policie ČR)
Autor: jel - 
15. srpna 2022
14:54

Zloděj, který se neštítí opravdu ničeho, kradl zřejmě v sobotu v noci v domě s pečovatelskou službou v Litoměřicích. Paní Daně tam přes noc zmizel z chodby elektrický invalidní vozík, bez kterého se neobejde. Policie hledá svědky.

Podle policejní mluvčí Pavly Kofrové k odcizení vozíku došlo zřejmě v noci ze soboty 6. srpna na neděli 7. srpna v domě s pečovatelskou službou v ulici Švermova v Litoměřicích. „Krádež vozíku je zásadní především pro osobu, která je na něj odkázána a díky němuž se může pohybovat. Policisté po vozíku i jeho ‚novém majiteli‘ intenzivně pátrají,“ sdělila mluvčí.

„Byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže,“ doplnila s tím, že zároveň hledají svědky, kteří by o události měli jakékoli informace.

Majitelkou vozíku je paní Dana. Ta je v invalidním důchodu. Prodělala dvě mozkové mrtvice a několik operací páteře. Díky vozíku se může pohybovat. 

„V deset hodin večer jsem otevírala dveře vnukovi a vozík tam ještě byl. Ráno už byl pryč. Během té noci se ze suterénu domu ztratila ještě odstavená pračka, láhev od sifonu a kárka, na které zloději ukradené věci zřejmě odvezli. Na chodníku před domem policisté našli upadlou odrazku z vozíku,“ popsala okradená žena pro TN.cz.

Škoda je podle Kofrové vyčíslena na více než 120 tisíc korun. 

Video  Neznáte ho? Zloděj a ničitel uřezal v novostavbě desítky metrů datového kabelu.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání