Pátek 24. června 2022
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
Polojasno, bouřka 28°C

Brutální video: Pracovník zoo škádlil lva a přišel o prst!

Autor: rix - 
25. května 2022
18:27

Chvíle hrůzy a bolesti prožil jamajský ošetřovatel zvířat v zoo nedaleko města Santa Cruz. Přes mříž provokoval zjevně podrážděného lva. To se mu vůbec nevyplatilo. Šelma se mu zakousla do ruky! Přihlížející lidé se na pomoc nezmohli. Nerovný boj člověka a šelmy si pouze natáčeli na mobil.

Boj trval několik sekund. Muž se přitom zapíral nohama o mříže a snažil se ruku vyprostit. „Když se to stalo, myslela jsem, že jde o vtip. Neuvědomovala jsem si tu závažnost,“ přiznala se jedna z přihlížejících s tím, že si myslela, že jde o sehrané divadlo. 

Lidé si vážnost situace uvědomili až poté, co se muži podařilo ruku vyprostit a upadl na zem. „Všichni začali panikařit,“ popsala svědkyně situaci na místě. Pracovník zoologické zahrady nedopadl dobře. „Část jeho prstu byla pryč,“ vzpomínala pro deník Daily Mail.

Šokovaná žena můži nepomohla a utekla. Prý se jí dělalo špatně z krve, která se mu valila z ruky. Celým incidentem už se mezitím začaly zabývat úřady. „Událost zachycená na videu nereprezentuje bezpečnostní zásady, které by měly být v jamajské zoo dodržovány,“ uvedla úřednice Pamela Lawsonová dohlížející na prevenci týrání zvířat.

 

nika70 ( 25. května 2022 20:28 )

Když je někdo deb..

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání