Čtvrtek 8. června 2023
Svátek slaví Medard, zítra Stanislava
Oblačno, déšť 22°C

V Miami zastřelili známého hudebníka (†28)! Zemřel před očima manželky i svých dětí

V Miami byl zastřelen rapper Wavy Navy Pooh.
V Miami byl zastřelen rapper Wavy Navy Pooh.  (Autor: Reprofoto - CBS, Instagram)
Autor: DH - 
18. ledna 2022
17:00

V Miami na Floridě byl podle amerických médií v pátek zastřelen osmadvacetiletý umělec Wavy Navy Pooh. Rapper byl prohlášen za mrtvého, když se vracel z rodinné oslavy. Zabit byl před zraky své manželky a dvou dětí.

Americký rapper, vlastním jménem Shandler Beaubien, byl v pátek zastřelen ve městě Kendall, které je předměstím Miami. Policie uvedla, že zemřel na sedadle řidiče ve vozidle Toyota Camry. Vedle něj seděl v sedačce jeho roční chlapeček, vzadu pak jeho žena a druhý syn (5). Ti vyvázli bez jakýchkoli zranění. 

Podle detektivů se rodina vracela z oslavy narozenin jednoho z dětí. Bohužel, domů už nedorazila. Policie uvedla, že na křižovatce vedle toyoty zastavil čtyřdveřový šedý vůz Lexus, který po střelbě z místa ujel velkou rychlostí.

Rapper Wavy Navy Pooh byl považovaný za vycházející hvězdu, na instagramu měl 68 tisíc sledujících. Jeho debutové album Miami (Murder Is A Major Issue) vyšlo v roce 2020 a vydal ho label Quality Control, pod jehož hlavičkou vystupují hvězdy jako Migos, Lil Yachty nebo Lil Baby.

Mladý umělec se v nedávném rozhovoru nechal slyšet, že ho hip hop inspiroval v tom, že dokáže pomoci lidem, kteří nemají jiné prostředky k lepšímu životu. „Chci být legendou, až všechno, co chci, řeknu a udělám. Chci, aby svět poznal i druhou stranu Miami,“ zněla jedna z jeho posledních vět v rozhovoru.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání