Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Dívka (†16) v Řevnicích skočila pod vlak: Nezvládám dál svůj život, napsala před smrtí

Autor: jel - 
15. listopadu 2021
11:40

V neděli před polednem srazil vlak mezi stanicemi Řevnice a Zadní Třebaň člověka. Podle všeho šlo o šestnáctiletou dívku, která spáchala sebevraždu. Před smrtí totiž na sociální sítě umístila fotografii z kolejiště a omluvu svým blízkým za to, co se chystá udělat.

Teenagerka zemřela ihned po střetu s vlakem. Jak sdělila mluvčí středočeské záchranky Petra Homolová, přivolaný lékař už mohl pouze konstatovat smrt. Případem se dále zabývá policie. Dívka, které bylo podle informací Deníku teprve šestnáct let, zveřejnila před sebevraždou mrazivý příspěvek na sociální síti.

Jednalo se o fotografii v kolejišti, k níž připojila popisek, který měl nahradit dopis na rozloučenou. „Chci se jen omluvit všem svým blízkým za to, že jsem to vzdala,“ napsala. „Odpusťte mi moje sobecké jednání, jenže já už celej svůj život nezvládám. Omlouvám se kamarádi. Miluju vás a miluju tebe Maxi.“

Na šokující příspěvek zareagovali ihned přátelé zesnulé. „V. už není mezi námi, všem je nám to hrozně líto a omlouváme se, že jsme ji nedokázali zachránit,“ uvedli na jejím profilu. Blízcí pak také zveřejnili mnoho fotografií s kamarádkou a připojili dojemná slova o tom, že už teď jim V. chybí.

Zbytečně vyhaslého mladého života litovali i lidé na Facebooku, kteří dívku neznali. „Upřímnou soustrast rodině a známým Je to šílená věc a hrozně mě mrzí, co se stalo,“ napsala Zuzana. 

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince bezpečí 116 111 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání