Středa 8. prosince 2021
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno -1°C

Mladý zloděj se omylem odvysílal živě pro desítky tisíc diváků: Na svobodě dlouho nepobyl

Mladý zloděj omylem celou krádež vysílal živě: Na svobodě dlouho nepobyl.
Mladý zloděj omylem celou krádež vysílal živě: Na svobodě dlouho nepobyl.  (Autor: Facebook)
Autor: ČTK - 
21. října 2021
07:17

Diváci živého vysílání o následcích egyptského zemětřesení se stali nechtěnými svědky krádeže. Mladý zloděj se ovšem odvysílal v živém přenosu a tím přispěl i ke svému dopadení. Video zhlédly miliony lidí a policie již oznámila jeho zadržení. O kuriózním případu informovala stanice BBC.

Novinář, spolupracovník informačního serveru Youm7, živě přenášel z mostu ve městě Šubrá al-Chajma a informoval o následcích zemětřesení o síle 6,2 stupně, které zasáhlo některé části Egypta, když kolem něj projel muž na motorce a telefon mu sebral.

Když se pak kamera přestala třást, objevil se ve vysílání obličej mladého zloděje, který ujížděl z místa činu, potahoval nenuceně z cigarety a čas od času se ohlédl přes rameno, aby zkontroloval, zda ho někdo nepronásleduje.

Na živý přenos na facebooku se původně dívalo 20 000 lidí. Během 24 hodin ale video nasbíralo přes šest milionů zhlédnutí a 45 000 komentářů. Většina uživatelů sociálních sítí se v komentářích zaměřila na zlodějovo nenucené chování. Jeden si položil otázku, proč se muž obtěžoval s ohlížením přes rameno, když ho - nadneseně řečeno - sledoval celý svět.

MalejLojza ( 30. října 2021 14:35 )

Zase tmavá pleť ☝️

jussuf ( 21. října 2021 10:17 )

Žeby Pat? A či Mat?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání