Čtvrtek 21. října 2021
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina
Oblačno, déšť 15°C

Krásná influencerka záhadně zmizela na cestě po USA: Snoubenec prý odmítá spolupracovat s policií!

Autor: rc - 
17. září 2021
19:49

Prozkoumat krásy Spojených států se rozhodla Gabby Petitová (22), která s přítelem Brianem Laundriem přestavěla dodávku a vydala se na cestu. Z výletu se však Brian vrátil domů sám. Gabby záhadně zmizela. Po známé influencerce, která si mapováním své dobrodružné cesty získala na sociální síti mnoho fanoušků, bylo vyhlášeno pátrání. Rodina se snaží všemi možnými prostředky pohlednou blondýnku najít. Zatím však marně.

Gabby Petitová se narodila v newyorském městě Blue Point ovšem poté, co ukončila střední školu, rozhodla se přestěhovat do floridského města North Port, kde začala bydlet se svým přítelem Brianem Laundriem. V červenci se dvojice dohodla, že opustí pohodlí svého domova a projedou křížem krážem Spojené státy americké a zažijí dobrodružství. Na cestu se vydali 2. července. Celou cestu v dodávce, kterou přestavěli na pohodlný „domek na kolečkách,“ dokumentovali na sociální sítě.

Dvaadvacetiletá Gabby sdílela usměvavé fotografie na instagramu, kde ji sledují dvě tisícovky lidí. Kromě toho, že miluje cestování, na instagramu prozrazuje, že je rovněž milovnice umění, jógy a je vegan. Od začátku své cesty stihli snoubenci vidět malebné křídové hory v Kansasu, Colorado Springs a další národní parky Colorada a Utahu. „Zmenšení života, aby se vešel do téhle zatracené dodávky, bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsme kdy udělali,“ napsal Laundrie na instagram.

Po návštěvě přírodních klenotů Utahu údajně pár mířil do Národního parku Yellowstone, ovšem tam už se nedostali. O Halloweenu chtěli navštívit rodinu v Oregonu. Gabby s Laundriem měla být ubytována v hotelu v Salt Lake City, odkud se odhlásili a 26. srpna zveřejnili poslední příspěvek na instagramu.

Laundrie se vrátil domů sám, Gabby záhadně zmizela. Nicole Schmidtová, máma Gabby, pro britský deník Daily Mail uvedla, že se svou dcerou mluvila naposledy 25. srpna, ovšem nadále s ní komunikovala přes sms zprávy. Pak komunikace utichla úplně. Po Gabby začala pátrat policie. Rodina na sociální síti facebook založila veřejnou stránku „Find Gabby“ (Najdi Gabby) a dokonce i na stránce GoFundMe založila veřejnou sbírku, z níž chce financovat rozsáhlé pátrání. „Gabby je nyní považována za nezvěstnou za podezřelých okolností,“ píše se na stránce veřejné sbírky s tím, že na pátrání se podílí i FBI a další úřady, rodina proto prosí o pomoc s finančními výlohami spojenými s pátráním jako financování nezbytných cest.

Otec Gabby Joseph se v červenci přestěhoval na Floridu, aby byl své dceři blíž, svou dceru popisuje jako skromnou dívku. „Je to jako mít ruce svázané za zády. Nedá se to popsat. Nedá se nic dělat,“ popsal bezmoc Joseph. Laundrie už je podle informací výše zmíněného deníku zpět na Floridě a měl si údajně najmout právníka a odmítá spolupracovat s policií.

VIDEO: Devítiletá Anička Janatková. Okolnosti její vraždy zůstávají neobjasněny  

1049an ( 19. září 2021 17:57 )

Proč?

1049an ( 19. září 2021 17:57 )

Ta už je v Africe a pomáhá v neziskovce černochům.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání