Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno, sněžení -3°C

Zavražděnou (†66) našli na balkoně: Doplatila vdova na zajíčka?

Aktualizováno -
27. srpna 2021
19:45
Autor: lac, VaB - 
27. srpna 2021
05:00

Cítila se sama, toužila ještě zažít lásku? Vraždu ženy (†66) vyšetřují kriminalisté v Chomutově. Na sídlišti Zahradní ji našli policisté ukrytou na balkoně jejího bytu 1+2 pod pytli na odpadky. Sousedům se předtím svěřila, že je zamilovaná do chlapa o 39 let mladšího. Z vraždy byl obviněn mladý recidivista (23), který se už k vraždě i přiznal.

Od neděle nevycházela z bytu, a tak lidé zburcovali policii. „Podle prvotních výsledků šetření není vyloučeno, že k úmrtí došlo v důsledku jednání druhé osoby,“ řekl ve čtvrtek policejmí mluvčí Daniel Vítek. Během několika hodin vyšetřovatelé zadrželi podezřelého muže, ten se k vraždě přiznal.

Lidé z okolí jsou otřeseni. „Říkala mi, že je moc zamilovaná,“ popsala jedna ze sousedek. Další Blesku popsala, že jí loni zemřel manžel. „Byl hodně nemocný. Pak se začala stýkat s mladými kluky. Jen ji ale využívali, oblékala je. Naposledy chodila se sedmadvacetiletým klukem, tvrdila, že je to láska,“ řekla žena z domu. Mladík měl u ženy i bydlet, po čase se ale začali hodně hádat.

Kdo a jak seniorku sprovodil ze světa? Kvůli přesné příčině smrti nařídil vyšetřovatel soudní pitvu. „Budou probíhat další úkony v trestním řízení směřující k objasnění okolností a příčin úmrtí,“ dodal pouze Vítek.

Obviněn z vraždy 

Policie ve čtvrtek odpoledne sdělila muži (23) obvinění z vraždy. Vítek doplnil, že byl za násilnou trestnou činost v minulosti několikrát odsouzen. Kriminalisté podali návrh na vzetí do vazby. 

Proč chtějí mladší chlapy?

Psycholog Jan Cimický popsal, proč některé ženy touží po lásce mladších mužů. „Motivace může být různá – samota, nezájem rodiny, mateřský komplex či sexuální zájem. To jsou ale jen domněnky. Může za tím být i touha vrátit se alespoň nějak do dob, kdy byl člověk v kondici. Třeba i truc vůči jiným... Možností je velká spousta, téměř jako lidí. Tady je spíš důležité, proč konkrétní případ skončil tak tragicky,“ řekl.

Uživatel_5543196 ( 28. srpna 2021 09:44 )

Dobrý den přeji.V tomto vchodě jsem vyrostla a oběť jsem dobře znala.Ano manžel ji zemřel také měli hádky na denním pořádku.Syn po nich zůstal je ve výkonu trestu.Tato paní byla hodná a slušná občas hlučná ale myslím že měla těžký život.Timto bych chtěla říct budiž ji země lehká toto si opravdu nezasloužila 😥 pozůstalým upřímnou soustrast

zlobit ( 27. srpna 2021 18:33 )

A Ty by jsi měl jít znova do čtvrté třídy.

naidka ( 27. srpna 2021 12:25 )

Jak se říká - o mrtvých jen dobře, ale taky se říká - všeho do času. Ženě chyběla sebekritika a soudnost a na to taky doplatila.

Uživatel_5543114 ( 27. srpna 2021 11:31 )

Autor clanku ma mezery ve vzde­lani­....­.mate­mati­ka neni jeho nejsilnejsi stranka...sectu-li vek pachatele ( 23 )...a vekovy rozdil mezi nim a obeti ( 39 )....rozhodne mi to neda vek obeti ( 66 ).....asi nekde chyba...po sobe ctu vse pro kontrolu...abych nebyl za hlupaka...o novinarich to ovsem neplati....Tem by nepomohla ani Lomonosova univerzita ...

Uživatel_5543114 ( 27. srpna 2021 11:27 )

Autor clanku ma mezery ve vzde­lani­....­.mate­mati­ka neni jeho nejsilnejsi stranka...sectu-li vek pachatele....a vekovy rozdil mezi nim a obeti....rozhodne mi to neda vek obeti.....

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud