Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Influencerka bojuje na Bali o život po vážně nehodě: Pojišťovna odmítá zaplatit výdaje na její převoz domů!

Kaitlyn McCaffery bojuje na Bali o život po nehodě na skútru
Kaitlyn McCaffery bojuje na Bali o život po nehodě na skútru  (Autor: Gofundme)
Autor: rix - 
11. srpna 2021
17:36

O život na Bali bojuje Američanka Kaitlyn McCafferyová. Známá bloggerka, influencerka a cestovatelka utrpěla po nehodě na skútru velmi vážná poranění. Maminka a sestra za nešťastnicí nemohou přijet kvůli koronavirovým opatřením. Její převoz domů má zajistit sbírka na Gofundme, pojišťovna totiž náklady hradit nechce. 

Kaitlyn McCafferyová, online influencerka a podnikatelka, se vracela do svého domu na Bali, když došlo k ošklivé nehodě. Mladá kráska spadla ze svého skútru a ležící na zemi ji našli dva mladí muži. Bloggerka ležela na silnici v bezvědomí, krvácela a měla množství zlomenin. „Kdyby jí ti chlapi nepomohli, určitě by zemřela,“ uvedl její kamarád podle deníku Daily Mail

Dosud není jasné, jak vlastně k hrozivé nehodě došlo. McCafferyová byla převezena do nemocnice v hlavním městě Bali Denpasaru, aby se tam léčila z poranění mozku, zlomenin obličeje a dalších vážných zranění. Autor sbírky na Gofundme sdílel zdrcující snímek mladé dívky ležící na přístrojích ve velice špatném stavu. 

„Komunikace s nemocnicí byla kvůli jazykové bariéře docela výzva. Kaitlyn každopádně bojuje o život,“ píše se v popisu sbírky, která má zajistit peníze pro převoz dívky do vlasti. „Rodina dělá vše pro to, aby Kaitlyn dostala domů,“ uvedla její rodinná příbuzná. Maminku nebohé dívky kvůli koronaviru ani nechtějí na Bali pustit. 

Podle známého byla McCafferyová „dost chytrá“ na to, aby si zaplatila mezinárodní zdravotní pojištění, než se začátkem června na Bali vydala.

Poskytovatel pojištění ale údajně odmítl zaplatit odhadovaných pět a půl milionu korun potřebných na její převoz do traumatologické nemocnice v severní Kalifornii, která souhlasila s jejím ošetřením. Rodina tak vyhlásila sbírku. Na té už je vybráno skoro pět milionů. Dívka by tak brzy mohla mít částečně vyhráno. 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání