Pondělí 26. července 2021
Svátek slaví Anna, zítra Věroslav
Oblačno, bouřka 27°C

Hasiče Adriana (47) přivolali k vážné nehodě: Ve vraku našel tělo své dcery (†21)!

Hasič (47) byl přivolán k dopravní nehodě: Ve vraku auta našel tělo své dcery (†21)
Hasič (47) byl přivolán k dopravní nehodě: Ve vraku auta našel tělo své dcery (†21)  (Autor: Facebook/Ella Brooke Smith, Facebook/Heddlu Dyfed-Powys Police)
Autor: rc - 
20. června 2021
05:50

Hasič Adrian Smith (47) se ještě stačil rozloučit se svou dcerou Ellou Brooke Smithovou, která odjížděla se svým přítelem Ashdenem Kingem (22) na výlet na pobřeží. Netušil, že je to jejich poslední sbohem. V neděli večer měl službu a byl s kolegy přivolán k hromadné havárii. Když dorazil na místo, v jednom z rozmlácených aut našel bezvládné tělo své dcery (†21).

Hasič Adrian Smith v neděli nastoupil do služby, netušil, že právě tato šichta se pro něj stane nejhorší noční můrou v životě. Jeho posádka byla přivolána k nehodě, která se stala mezi městy Haverfodwest a Broadhaven. Na místě se srazila tři vozidla. Sotva tam dorazil, hned viděl povědomý automobil značky Ford Ka. Ten ležel na střeše. Podle informací britského deníku Daily Mirror se převrátil v zatáčce a posléze do něj narazila další dvě vozidla.

Právě s bílým vozem Ford Ka toho dne vyzvedl doma u Camrose jeho dceru Ellu Brooke Smithovou její přítel Ashden King. Dvojice vyrážela na výlet do přímořského resortu v Broadhavenu. Domů se měli vracet večer, tam už ale nedojeli a Adrian svou dcerku, která pracovala jako praktikantka v ošetřovatelském domě, našel ve vraku auta.

„Můžeme potvrdit, že osoba, která v neděli 13. června 2021 tragicky zahynula při dopravní nehodě na B4341 mezi Haverfordwestem a Broadhavenem, byla formálně identifikována jako jednadvacetiletá Ella Smithová z oblasti Camrose,“ uvedli na sociální síti facebook policisté a připojili prohlášení rodiny. „Jsme naprosto zničení ztrátou své milované Elly. Byla to velmi milovaná a starostlivá dcera, sestra a vnučka. Byla to krásná dívka, která nám všem bude chybět,“ uvedla zdrcená rodina s poděkováním za podporu.

Zdrcený otec Adrian si na profilový obrázek na facebook dal fotografii, na níž tančí s malou Ellou. Kromě Elly se svou manželkou Mariou vychovává ještě další dceru a syna. Všem v těchto těžkých chvílích pomáhá policejní psycholog.

Tragická a náhlá smrt mladé ošetřovatelky šokovala všechny její známé. „Je to tak kruté. Jen doufáme, že na ni rodina bude vzpomínat s takovou láskou jako my,“ uvedl jeden z jejích přátel podle informací Daily Post. Majitel ošetřovatelského domu, kde Ella pracovala, David Van Dyk, uvedl, že vnesla do životů ostatních paprsky slunečního světla. „Všichni jsme naprosto zničení,“ dodal a vyjádřil kondolenci rodině.

„Nedokážete si představit, jak se musí cítit Adrian. Nejhorší noční můrou každého záchranáře je najít své vlastní dítě jako oběť,“ uvedl pro Daily Mirror rodinný přítel. Zatím není jasné, jak k nehodě na venkovské silnici došlo. Strážci zákona prosí o záběry z palubních kamer. Neštěstí mělo i další následky. „Dva muži a žena byli s vážnými zraněními převezeni do nemocnice,“ uzavřela policejní mluvčí pro výše zmíněný zpravodajský web.

VIDEO: Podstatné úkony první pomoci

Renata Amadi ( 20. června 2021 14:05 )

Vy jste zlý a hnusný člověk. Vás by fakt škoda nebyla

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání