Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Výletnice (†47) zkolabovala při jízdě na horské dráze a zemřela: Nepomohla ani okamžitá resuscitace

Žena zkolabovala na horské dráze. Už se neprobrala.
Žena zkolabovala na horské dráze. Už se neprobrala.  (Autor: FB Holiday World & Splashin' Safari)
Autor: DH - 
10. června 2021
21:10

K velmi tragické události došlo v americkém státě Indiana. V jednom z tamních zábavních parků přišla o život sedmačtyřicetiletá žena z Ohia, která omdlela na horské dráze. Po převozu do nemocnice zemřela.

Dle oficiálního vyjádření zábavního parku Holiday & Splashin Safari ve městě Santa Claus v Indianě žena zkolabovala v pátek odpoledne v momentě, kdy se v místech nacházelo velké množství návštěvníků. Podle serveru Daily Star se jednalo o sedmačtyřicetiletou Dawn R. Jankovicovou z Brunswicku v Ohiu. O neštěstí informoval Mirror s odvoláním na facebookové stránky provozovatele.

příspěvku stojí, že k incidentu došlo na horské dráze zvané Voyage. Na místo po oznámení za pár minut dorazili záchranáři z řad zaměstnanců parku, kteří následně ženu předali do péče lékařů v nemocnici Memorial v Jesperu. Bohužel, ještě ten večer byla žena na stejném místě prohlášena za mrtvou.

Personál po incidentu prohlédl celou atrakci a nenašel žádné náznaky poruchy či pochybení ze strany parku. Vše bylo funkční a v pořádku. Prázdninový zábavní park otevřel své brány 15. května a provozuje se nepřetržitě už 75 sezón.

Dráha, na které žena zkolabovala, byla otevřena v roce 2006 a patří mezi nejoblíbenější dřevěné horské dráhy v USA. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání