Neděle 13. června 2021
Svátek slaví Antonín, zítra Roland
Oblačno 19°C

Influencerku Kristinu našli mrtvou v lese, zadrželi manžela! „Nejlepší rozhodnutí,“ řekla dřív o sňatku

Autor: ran - 
8. května 2021
14:41

Úspěšná ruská blogerka, podnikatelka a influencerka Kristina Žuravlevová (†28) byla dlouho nezvěstná, po 11 dnech ji mrtvou v lese u města Aramil náhodou našel jeden řidič. Policie zadržela jejího manžela, který původně její zmizení nahlásil. Kriminalisté zatím v případu nikoho neobvinili.

K nálezu Kristinina těla došlo zcela náhodou, když neznámý řidič zastavil v lesnaté oblasti u krajnice a zašel si mezi stromy vykonat potřebu. Tam mrtvou objevil.

Kristina byla oblečená v teplákové soupravě a podle webu deníku Daily Star, citujícího ruské kriminalisty, její tělo neneslo žádné známky násilí. Přesto byl manžel Dimitrij, který se často nechával spolu s Kristinou fotit na její instagram, zadržen.

Policie vyšetřuje, zda se smrtí ženy nemá Dimitrij společného víc, než jak se tváří. Nic tomu sice zatím nenasvědčuje, ale vyšetřování je teprve na začátku, vše se ještě může změnit. Podle zpráv místních médií je možné, že byla Kristina něčím zdrogovaná.

Zvláštní okolnosti

„Do telefonu byl klidný, řekl mi, že ho Kristina opustila a že teď chce být sama,“ uvedla podle webu přítelkyně mrtvé influencerky Elena Machalinová. „Sbalila si prý věci, odešla a nechala si doma telefon. Dimitrij mi řekl, že to bylo pro ni neobvyklé chování,“ doplnila zmatená kamarádka.

Kristina měla tisíce fanoušků na sociálních sítích, vedla vlastní online obchod a také se starala o instagramové účty lidem, kteří neuměli chodit v online světě tak dobře jako ona, případně na to neměli čas.

Moskevská fotografka Veronika Voroninová o ní řekla, že byla kromě jiného i úspěšnou a velmi aktivní blogerkou, a to nejen na instagramu, ale i na dalších online platformách.

Bezproblémové manželství?

Na svůj instagramový účet Kristina často dávala fotografie, na nichž pózovala i s manželem. Sousedé je prý měli za milující pár a nikdy je neslyšeli se hádat. Influencerka na sítích o svém ano, které Dimitriji řekla při svatbě, psala jako o nejlepším rozhodnutí svého života.

NerudnejDedek ( 9. května 2021 13:30 )

To je taky super. Jít se vykadit a při akci ve tmě narazit na ještě smradlavější tlející tělo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání