Sobota 15. května 2021
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl
Oblačno, déšť 16°C

Nahé zadečky, vězení, deportace: Hanbářky z dubajského balkonu jsou zpátky doma

Autor: rix - 
14. dubna 2021
11:17

Skupina východoevropských modelek způsobila v Dubaji pořádný skandál. Hanbaté focení sexy nahotinek se tamním úřadům nelíbilo, a tak vnadné krásky čekala deportace. Předtím si ještě musely odkroutit deset dní v místním vězení. Nyní už je ale většina z nich doma.

Dubajští policisté obvinili dívky z narušování veřejného pořádku a uvedli, že „takové nepřijatelné chování neodráží hodnoty a etiku emirátské společnosti.“ Ženy byly propuštěny 13. dubna a ihned je čekala deportace ze země. Modelky se při zpáteční cestě nechtěly ukazovat na kamery, ani situaci komentovat.

Tiskový mluvčí ukrajinského ministerstva zahraničních věcí Oleg Nikolenko pro agenturu Unian uvedl: „Večer 12. dubna deportovaly orgány Spojených arabských emirátů 11 ukrajinských občanů, kteří byli předtím zadrženi v Dubaji, za účast na focení nahých snímků.“ Dále doplnil, že jedna z modelek je pozitivní na covid. Tu proto čeká deportace, až se uzdraví.

Ženám podle serveru deníku The Daily Star hrozilo až šest měsíců ve vězení a pokuta ve výši bezmála 30 000 korun. Celé skupině byl zakázán vstup do UAE.

Údajný organizátor focení, který údajně pracuje pro izraelskou pornografickou společnost, nebyl deportován, uvedla TSN.

Video Sexy modelky skončily v poutech: V Dubaji pózovaly nahé na balkóně! - 4chan

Arnošt Blesk ( 14. dubna 2021 14:26 )

Nechci být zlomyslný ale co asi čekali že se bude dít

dobře jim tak ted maj co chtěli nikdo je do to ho
nenutil....a tech pár drbnejch at si je užijou
než bodou okopávat hro

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání