Úterý 13. duben 2021
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Zataženo, déšť se sněhem 5°C

Sváteční Bílá sobota skončila v krvi: Syn deseti ranami ubodal přítele své matky

Autor: štt - 
6. dubna 2021
21:40

Velikonoční rodinné setkání na košickém sídlišti Dargovských hrdinů skončilo vraždou. Syn měl deseti ranami ubodat přítele své matky. Pomoci mu už ani lékaři nedokázali.

Ke krvavému incidentu došlo v sobotní podvečer v Košicích. Zraněním na místě podlehl 61letý muž. Podle předběžných informací se měl incident odehrát mezi synem a přítelem jeho matky. 45letý syn měl muži po předchozí hádce uštědřit několik bodných ran kuchyňským nožem do různých částí těla. Soudní lékař nařídil pitvu.

„Z okna jsem viděl několik policejních aut, záchranku a jednoho zatčeného muže,“ řekl obyvatel košického sídliště. Policisté na místo dorazili jen pár minut po nahlášení incidentu. 45letého Košičana zadrželi a umístili do cely předběžného zadržení. Podle informací TV Joj rodina holdovala alkoholu a jinak tomu nebylo ani v osudný večer.

„Vyšetřovatel odboru kriminální policie v Košicích po shromáždění a vyhodnocení všech důkazních materiálů 45letého muže obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy a zároveň zpracoval podnět na jeho vazební stíhání,“ uvedla mluvčí Lenka Ivanová. V případě prokázání viny hrozí zadrženému muži za tento ohavný čin 15 až 20 let vězení.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání