Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Oblačno 11°C

Mladý pár z Krnova ničil sousedku hlučným sexem: Pořídila dokonce i zvukový záznam pro policii

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: archiv Blesku)
Autor: VaB - 
24. února 2021
12:03

Sexuální hrátky mladého páru z Krnova nedaly spát jedné jejich sousedce. Situace pro ni byla zřejmě natolik kritická, že zavolala městskou policii. Než strážci veřejného pořádku dorazili na místo, čin byl již dokonán. Sousedka jim však předložila nezvratný důkaz. Vášnivé vzdechy milující se dvojice si nahrála na telefon.

Na své sousedy si žena stěžovala 18. února, a to hned opakovaně. Podle ní rušili noční klid svým hlasitým sexem. Místo spánku se tak stala nedobrovolnou zajatkyní jejich náklonnosti. Nakonec zavolala strážníky městské policie.

Když hlídka na místo dorazila, milostná chvilka už dosáhla svého vyvrcholení a všude panoval klid a mír. Žena ovšem s podobnými komplikacemi počítala a ochotně jim předložila klíčový důkaz. „Oznamovatelka už na ně čekala s vysvětlením, že mladý pár narušuje soužití v domě hlasitým milováním, což chtěla doložit nahrávkou v mobilním telefonu,“ uvedla zástupkyně města Krnov Dita Círová.

Strážníci se nakonec rozhodli věc hlouběji neřešit. Jelikož byl v domě klid, dali nešťastné paní doporučení, aby choulostivou záležitost ošetřila domluvou se sousedy, a pokud tento postup nezabere, obrátila se na majitele pronajímaného bytu.

gynekolog ( 24. února 2021 16:05 )

Tipnul bych si, že baba byla více zvědavá voayerka, nežli trpící sousedka.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání