Neděle 7. březen 2021
Svátek slaví Tomáš, zítra Gabriela
Polojasno 3°C

Vražda Moniky (†36) a Klárky (†8) v Egyptě: Kramný půjde znovu před soud! Nové důkazy?

Autor: ČTK - 
16. února 2021
10:33

Krajský soud v Ostravě bude v březnu projednávat žádost Petra Kramného, který byl v roce 2016 odsouzen k 28 letům vězení za vraždu manželky a dcery, o obnovení procesu. Informaci na serveru Deník.cz v úterý potvrdila mluvčí soudu Veronika Ralevská.

Obnovu řízení žádají Kramný a jeho matka. Rozhodovat bude soudkyně Renata Gilová. Právě její senát Kramného uznal vinným. Odsouzený muž proto namítal její podjatost a žádal jiný senát. Zabýval se tím i Ústavní soud, Kramný ale neuspěl. „Krajský soud se bude žádostí zabývat ve veřejném zasedání. Nařízeno je na 17. až 19. března,“ řekla Ralevská.

Kramný podle obžaloby v roce 2013 na dovolené v egyptském hotelu zavraždil svou manželku a dceru elektrickým proudem. Vinu popírá. Byl odsouzen na základě nepřímých důkazů.

Těla po převozu do České republiky pitvali znalci z Ústavu soudního lékařství v Ostravě, kteří došli k závěru, že oběti zemřely po zásahu elektrickým proudem. Podle znaleckého posudku, který si dala vypracovat obhajoba, byla nejpravděpodobnější příčinou smrti otrava. Soud si proto objednal revizní posudek, který se přiklonil k zásahu elektrickým proudem.

Video Co řekla Kramného maminka? - Jiří Krušina

wenzel trousil ( 21. února 2021 10:01 )

Blesk---Pozoval na kraji utesu nez manzelku shodil dolu...Nojo, hledej na utesu elektrinu,..

wenzel trousil ( 19. února 2021 13:31 )

Kapso prazdna, vyklepana!! TY se modli abyti odpustil panbicek...pokud mu vubec budes stat zato abyti venoval pozornost...

kapsa72 ( 18. února 2021 20:55 )

Dik. Tobe taky..

kapsa72 ( 18. února 2021 20:52 )

Kua... Odejit kvuli Kramnemu z SNB, to uz chce silny zaludek. Takove obetovani. Ja bejt soudem tak Kramnasovi odpustim nejmin 2 tydny z trestu, ani ne kvuli nemu, ale pro ty chudaky tady, at maji aspon trochu radosti...

la.ma ( 18. února 2021 18:32 )

kapsičko, srdečně zdravím
ale už to není, co bývalo, pár příspěvků oproti dřívějším tisícům pod článkem
jen skalní a šalamouni se drží a trochu zkouší ovlivnit
přeju Ti zdraví a pohodu, pa

Zobrazit celou diskusi
Další videa