Čtvrtek 28. leden 2021
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Oblačno, sněžení 1°C

Žena nechtěla prodat pozemek sousedovi: Brutálně ji zavraždili mlátičkou a dali sežrat prasatům, popsal svědek

Autor: ran - 
13. ledna 2021
19:58

Podnikatelka z jižní Itálie zmizela 6. května 2016 a už ji nikdo nikdy neviděl. Nyní se nejen do italských médií dostaly hrůzné informace o tom, jak asi skončila. Měla se dostat do spárů mafie, která ji krutě zavraždila a její rozčtvrcené tělo předhodila prasatům. To vše patrně proto, že se nechtěla vzdát svého milovaného pozemku!

Maria Chindamoová (†42) z italského regionu Kalábrie vlastnila v okolí městečka Limbadi půdu. Ačkoli pozemek nebyl na prodej, ženin soused po něm velmi toužil, o transakci ovšem Maria nechtěla ani slyšet. Po nedávné sebevraždě jejího manžela jí totiž její farma dávala možnost, jak se odreagovat od tlaku každodennosti.

V Limbadi je krásně, město leží v blízkosti jihozápadního pobřeží Tyrhénského moře, stejně jako celá Kalábrie, ale má jeden velký problém, a to zločineckou organizaci 'Ndrangheta, která se v posledních desetiletích stala údajně nejmocnější italskou mafií vůbec. Ukazuje se, že zřejmě právě na ni byl soused bažící po Mariině pozemku napojený.

Informace o zločinu se do médií dostaly od bývalého mafiána Antonia Cossidenteho, který se rozhodl spolupracovat s úřady a policií. Marii podle něj pachatelé z farmy unesli, v dodávce ji převezli na jiný pozemek a tam ji bez milosti zavraždili. Měli ji několikrát přejet mlátičkou na obilí a pak ji hodit prasatům, která po ní nezanechala ani stopy.

Mafián Antonio se měl vše pro změnu dozvědět od jistého Emanuela Mancusa, svého bývalého spoluvězně, který prý už organizovaný zločin také pověsil na hřebík. Jeho gang měl pak mít blízké napojení na lidi z okolí pachatele zločinu. Po něm nyní italská policie pátrá. Jednoho podezřelého sice v roce 2019 nakrátko zadržela, po nějaké době ho však opět musela pustit na svobodu. Kriminalisté se případu nadále intenzivně věnují.

Video Policisté v roce 2020 v Praze zadrželi muže napojeného na italskou mafii. - Youtube/Policie ČR

starymlok ( 13. ledna 2021 22:08 )

Bolo to v Žilině

olomouc ( 13. ledna 2021 20:48 )

Keď nie je v nadpise kde sa to stalo, tak je jasné na 100%, že to nebolo v Rusku. Je to roky osvedčené pravidlo nadpisov . Tak funguje novinárska soroš-banda

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud