Čtvrtek 2. prosince 2021
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Oblačno, déšť se sněhem 4°C

Vážná nehoda na D1: Hasiči řidiče vyprošťovali dvě hodiny! Na místě zasahoval vrtulník

Aktualizováno -
11. listopadu 2020
22:09
Autor: ČTK, VaB - 
11. listopadu 2020
20:43

Na dálnici D1, přesněji na 73. kilometru, došlo k nehodě dvou kamionů. Nehoda si vyžádala podle hasičů dvě vážně zraněné osoby. Hasiči museli jednu zraněnou osobu vyprošťovat dvě hodiny! 

Na dálnici D1 na Benešovsku se ve středu večer srazily dva kamiony, policie má zprávy o dvou zraněných. Směr na Brno je neprůjezdný, řekla ČTK policejní mluvčí Monika Schindlová. 

Nehoda se stala kolem 19:30 na 73. kilometru ve směru na Brno. Jeden kamion narazil do druhého zezadu. Před místem nehody se vytvořila kolona. Dálnice byla několik hodin uzavřena. 

Mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel Blesku napsal, že šlo o vážnou nehodu, která si vyžádala i dvě vážně zraněné osoby a únik provozních kapalin. „Čtyři jednotky hasičů téměř 2 hodiny vyprošťovaly druhou zraněnou osobu. Šlo o mimořádně komplikovaný zásah," dodal. Na místě zasahovala i jednotka hasičů z kraje Vysočina. Nehoda se totiž stala na pomezí dvou krajů. 

Na místo podle informací Blesku po téměř dvou a půl hodinách dorazil i záchranářský vrtulník Letecké služby Policie ČR z Prahy. Dálnice bude pravděpodobně minimálně do půlnoci uzavřena. 

y1xcvbnm ( 12. listopadu 2020 05:48 )

napsal to velký blbec ještě z doby před koronavirem , nedovedu si představit jak to bude vypadat až budou psát ti co prodělali výúku distanční !!! To bude gramatika !! Hasiči vyprošťovaly řidiče

radelin ( 12. listopadu 2020 05:01 )

Hasiči řidiče vyprošťovaly dvě hodiny!
Který blbec to napsal?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání