Čtvrtek 30. listopadu 2023
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Oblačno -1°C

Babička chtěla najmout zabijáka, aby zlikvidoval zetě. Nechtěla, aby měl vnučku (3) v péči

Autor: shp - 
2. listopadu 2020
21:19

Babička Jeri Dianna Tarterová (69) z Jacksonville ve státě Arkansas byla obviněna z pokusu o vraždu na objednávku. Muži, který spolupracoval s agentem FBI v utajení, se snažila zaplatit, aby odstranil jejího někdejšího zetě. Nechtěla totiž, aby měl malou vnučku ve výhradní péči.

Babička se v pondělí poprvé postavila přes video konferenci před soud, kterému zasedala soudkyně Beth Deereová. Babička Tarterová byla zadržena v pátek na základě vydaného zatykače. V soudních spisech se uvádí, že se 7. října sešla v restauraci v Little Rocku s mužem, který pracoval jako ochranka v baru, kde taktéž pracovala její dcera Heather Tarterová (44), uvedl Daily Mail.

Jenže dotyčný byl v kontaktu s agentem FBI Danielem Turnerem. Vyhazovači babička řekla, že její někdejší zeť a exmanžel dcery má vnučku Indianu Tarterovou (3) ve své péči, což těžce nese. Barvitě mu vylíčila, jak dceru i vnučku týral, a dokonce měl prodávat drogy. Jenže taková být pravda nemusí. Heather Tarterová totiž před dvěma roky dceru unesla poté, co ji soud svěřil do péče otce.

Vražda na objednávku

Obě se naštěstí podařilo najít živé a zdravé. Babička Tarterová muži v restauraci řekla: „Postarej se o něj, nebo najdi někoho, kdo to dokáže.“ Za vraždu bývalého zetě mu nabídla v přepočtu 34 tisíc korun, on však chtěl o 11 500 více. Nakonec vše napráskal agentovi FBI a babička skončila v želízkách. Soud s ní bude pokračovat. Vnučka žije i nadále v bezpečí u svého tatínka.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud