Neděle 24. října 2021
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Polojasno 9°C

Polák ujel s kamionem po dálnici D5 šest kilometrů v protisměru: Před policisty se pozvracel

Aktualizováno -
18. října 2020
19:35
Autor: rc - 
18. října 2020
13:15

Po dálnici D5 na Berounsku se v sobotu večer řítil v protisměru řidič kamionu z Polska. V protisměru ujel víc jak šest kilometrů. Poté, co ho policisté zastavili, řidič odmítal dechovou zkoušku a test na drogy. Navíc se před nimi pozvracel!

V sobotu večer policie dostala několik oznámení o polském kamionu, který se řítí po dálnici D5 na Berounsku  v protisměru. Na řidiče kamionu nejprve upozornila obsluha benzinky v Berouně. „Nejprve nám tady projel okolo myčky takovou zadní cestičkou. To už jsme zpozorněly. Potom najel protisměrem na sjezd z dálnice, kde ale zastavil. Říkaly jsme si, že mu to asi došlo,“ uvedla pro zpravodajský web novinky.cz ženská obsluha s tím, že se však řidič zas rozjel, a tak okamžitě kontaktovali policii.

Poté se kamion řítil střemhlav v protisměru po dálnici a policie dostala několik dalších oznámení od řidičů. Policistům se ho podařilo zastavit až na 24,5 kilometru. Řidič se navíc poté, co vystoupil z kabiny, pozvracel! Odmítal se podrobit i dechové zkoušce na alkohol a testu na drogy. Strážci zákona ho zadrželi. „Případem se nyní zabýváme pro podezření z trestného činu obecného ohrožení,“ dodala mluvčí.

sorgedoktor ( 18. října 2020 17:02 )

Nejsem xenofolbni ale co je moc, to je moc

ostuda ( 18. října 2020 14:46 )

pozvracel? vypustil vodku

Matos7 ( 18. října 2020 14:45 )

Jak by pšonek dopadl v Německu?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání