Středa 21. říjen 2020
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina
Oblačno 13°C

Útočnice zabila těhotnou kamarádku (†22): Nastávající mamince vyřízla plod z těla

Autor: shp - 
13. října 2020
21:14

K šíleně brutálnímu a krvavému útoku došlo v domě v texaském městě New Boston. Žena tam zaútočila na nastávající maminku Reagan Hancockovou (†22), která byla v sedmém měsíci těhotenství, a z dělohy jí vyřízla plod. Napadená i její dítě bohužel zemřely.

K násilnému incidentu a obrovské rodinné tragédii došlo v pátek dopoledne, uvedl web Texarkana Gazette. Policie obdržela hlášení o zemřelé osobě v 10 hodin 20 minut. Na místě činu to vypadalo jako na jatkách. První, kdo se na něm objevil a učinil děsivý nález, byla matka zavražděné.

Podle mluvčího Texaského oddělení veřejného bezpečí Gregga Williamse byla zavražděná objevena ve svém domě. Policejní vyšetřování pak odhalilo, že šlo o těhotnou ženu, které někdo vyřízl její plod přímo z dělohy. Dítě bohužel násilné vyjmutí z těla matky nepřežilo. 

Vražedkyně skončila ve vazbě

Reagan čekala holčičku, kterou chtěla s manželem Homerem pojmenovat Braxlynn. Žena podezřelá z vraždy pak byla zatčena úřady v Oklahomě. V současnosti je umístěna ve vazbě. Policie prozatím další informace k případu poskytovat nehodlá.

Podle webu True Crime Society je vražedkyní kamarádka Taylor Parkerová (27) známá také jako Taylor Mortonová, která se k činu již údajně doznala. Její motiv však zůstává nadále záhadou. Po Reagan nyní smutní celá rodina včetně malinké dcerky Kynlee Grace, která bude muset vyrůstat bez maminky.

Satan z masa a kostí

Prosím o vaše modlitby pro naši rodinu bez přestání. Naše milovaná dcera Reagan Hancock a její milovaná holčička Braxlynn byly včera zavražděny satanem z masa a kostí,“ uvedla podle webu Daily Star matka zavražděné.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud