Čtvrtek 29. říjen 2020
Svátek slaví Silvie, zítra Tadeáš
Oblačno 11°C

Hloupý vtip skončil tragédií: Těhotná maminka (22) přišla o miminko

Autor: jel - 
22. září 2020
21:36

Keeley Harrisonová (20) si chtěla vystřelit ze své kamarádky Megan Meredithové (22). Začala ujíždět s jejím zaparkovaným autem, kamarádka se však pokusila auto zastavit a skončila se zlomeninami a také potratila. S iniciátorkou hloupého vtipu se teď soudí.

Incident se stal minulý rok v březnu v Bargoed v jižním Walesu. Megan v pokusu zastavit auto skočila na přední kapotu a držela se stěračů, Harrisonová však auto nezastavila a jela dál rychlostí asi 30 km/h. Megan z kapoty samozřejmě spadla a skončila se zlomeným kotníkem a holenní kostí. 

V nemocnici ji pak čekala pětihodinová operace a nemilé překvapení, byla těhotná, ale o miminko bohužel přišla. V nemocnici strávila dva týdny a musela si vzít v práci volno na šest měsíců. „Tento incident mi zničil život, bojím se o svou budoucnost v práci i o to, zda bude má noha fungovat správně," řekla u soudu Megan.

V osudný den prý vyzvedla Harrisonovou a další dvě kamarádky a vydaly se společně do města, kde si koupily dorty. Megan prý vystoupila z auta, aby vyhodila odpadky, a nechala klíčky v zapalování. Když se vrátila k autu, viděla, že Harrisonová sedí na sedadle řidiče a chce ujet, pokusila se otevřít dveře, ale bylo zamčeno.

Ve snaze zabránit tomu, aby jí kamarádky ujely, skočila na kapotu auta, které se držela. Harrisonová nezastavila, ale začala ujíždět a Megan z auta spadla. Všechny ženy, které byly v autě, se prý incidentu smály a zraněné majitelce auta nevěřily, že se jí něco stalo. Prý na ni křičely, ať vstává, zachránil ji až náhodný kolemjdoucí. Harrisonová dostala osmnáctiměsíční podmínku.

bassreflex ( 22. září 2020 21:46 )

Za tu dobu si mohla vy*** novýho bastarda

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud