Úterý 27. říjen 2020
Oblačno, déšť 10°C

Ve vraku auta našli dva mrtvé mladíky: Příčiny neštěstí vyšetřuje policie

Autor: ran - 
21. září 2020
19:11

Dva mladí muži vyrazili v sobotu večer na projížďku, ale ta skončila tragicky. Rodiče je hledali celý den. Nakonec je našli zaklíněné v autě pod mostem. Na místo se sjely všechny složky záchranného systému, Janovi (†28) ani Radkovi (†18) ale už nebylo pomoci. 

V něděli odpoledne našli příbuzní ve vraku auta pod mostem v Huncovcích u Kežmaroku na úpatí Vysokých Tater dva mrtvé mladíky. O případu informoval portál Noviny.sk.

Podle vyjádření matky spolujezdce pro televizi JOJ řidič havarovaného vozidla jejího syna přemluvil ke společné projížďce. Muži si telefonovali v sobotu večer. Auto měl řídit Jan (†28), na místě spolujezdce seděl Radko (†18). Když se mladší z obou mužů do rána nevrátil, jeho matka vytušila, že se něco muselo stát. 

„Šla jsem na policii, ale nikdo mi tam nevěřil,“ řekla zdrcená žena. Protože příbuzní nechtěli dál čekat, pustili se do hledání. „Snad stokrát jsme tudy prošli, ale nic jsme neviděli,“ řekla k místu nálezu Radkova matka. Auto z mostu totiž původně kvůli vegetaci nebylo vidět. 

Když ho nakonec objevili, mladíkům už dávno nebylo pomoci. A jejich zaklíněná těla z vraku museli hasiči dostávat pomocí hydraulických nástrojů.

Na místo nehody kromě hasičů dorazili policisté z Kežmaroku a Popradu, dále kriminalisté, znalec i prokurátor. Vše je zatím ve fázi vyšetřování. Již nyní se ale má předběžně za to, že auto vyjelo ze silnice a pod mostem ve vysoké rychlosti vrazilo do svahu. Zda řidič před osudnou nehodou konzumoval alkohol, či ne, ukáže až nařízená pitva.

bassreflex ( 21. září 2020 21:39 )

Čobol přesedne z barana do auta a tohle je výsledek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud